Dům a bydlení

20. prosince 2018 16:22

maku-la@seznam.cz

Nejžádanější Airbnb na světě. Tady by chtěl strávit noc každý

Airbnb si vede podrobné statistiky o ubytování přes své webové stránky. Při příležitosti výročí deseti let existence zveřejnili místa, která jsou těmi nejžádanějšími destinacemi na světě.

Rekreační domy společnosti Airbnb mají velmi rozsáhlou nabídku ubytování po celém světě. Při svém 10. výročí existence společnost odhalila nemovitosti, které jsou absolutním světovým hitem. Vseznamu se objevují ekologické domy, příbytky zbambusu, ostrovy nebo například jeskyně.

Ať už se jedná o stromové domy nebo divné tvary uprostřed uměle vytvořené pláže, nejsou všechna ubytování nesmyslně předražená. Například vřeckém Airbnb se vyspíte za 80 dolarů na noc.

Neříkáme, že je to cena jako někde ve sdíleném pokoji na kraji města, ale za ten zážitek osmdesát doláčů opravdu stojí. Mezi řeckými zdmi se spalo už dohromady 133,869 krát.

Domy zbambusu už nabízejí vyšší cenu za noc, ale většinou můžete čekat nezapomenutelný, a především nádherný zážitek doplněný například nádhernou přírodou nebo nevšedními zážitky za rohem.


Přečtěte si také