Trendy

1. srpna 2019 08:00

Markéta Kašková

Přátelé představili svou kolekci nábytku. Nyní můžete bydlet stejně jako Joey, Rachel nebo Monica

Nová kolekce nábytku společnosti Pottery Barn, nabízí interiérové vybavení podle oblíbeného seriálu Přátelé. Pokud se vám líbil některý z kusů nábytku, který měli hrdinové z New Yorku doma, je velká pravděpodobnost, že ho najdete mezi nabízenými produkty této společnosti. Na co se tedy můžete těšit?

Rachel, Monica, Phoebe, Chandler, Joey a Ross, šestice, která ovlivnila nejednoho teenegera devadesátých let. Jejich příběhy aeskapády sledovalymiliony lidí po celém světě a herci si díky nezapomenutelným výkonům zasloužili nekončící oblibu diváků. Mluvíme samozřejmě o legendárním seriálu Přátelé, který se i po 25 letech řadí mezi nejoblíbenější sitcomy vůbec.

Partička Newyorčanů řešila problémy se vztahy, ale nezapomnělo se ani na bydlení. Kulisy jejich bytů se staly světoznámými a fialová barva Moničina obýváku se proměnila v opravdový kult.

Nábytek podle Přátel

I když natáčení skončilo před více jak 15 lety, nyní díky nejnovější kolekci od prodejce domácích dekorací Pottery Barna můžete žít ve stejném obýváku jako hrdinové legendárního seriálu. Takže pokud toužíte mít kousek zCentral Perku u sebe doma, je to reálné.

Přátelé slaví 25 let

Kolekce inspirovaná přáteli oslavuje 25. výročí premiéry prvního dílu a vzdává hold celému seriálu. Pottery Barn mají navíc pro dva fanoušky překvapení vpodobě výletu do Los Angeles, kde budou moci uskutečnit soukromou prohlídku studia Warner Bros Studio, kde uvidí scenérii, kde Přátelé byli natáčeni. Vítězové navíc získají poukázku na nákupy za 1000 dolarů na výrobky Pottery Barn.

Všechny kusy nábytku byly do 30. července pod přísným embargem, a lidé tak museli počkat na oficiální představení kolekce. Nyní se všichni nedočkavci dočkali a Pottery Barn zahajuje svou oslavu Přátel prodejem prvních kousků.

Další články:


Přečtěte si také