Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Přátelé představili svou kolekci nábytku. Nyní můžete bydlet stejně jako Joey, Rachel nebo Monica

Nová kolekce nábytku společnosti Pottery Barn, nabízí interiérové vybavení podle oblíbeného seriálu Přátelé. Pokud se vám líbil některý z kusů nábytku, který měli hrdinové z New Yorku doma, je velká pravděpodobnost, že ho najdete mezi nabízenými produkty této společnosti. Na co se tedy můžete těšit?
Vydáno: 01.08.2019
Nábytek podle Přátel
Autor: Warner Bros Studios Nábytek podle Přátel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rachel, Monica, Phoebe, Chandler, Joey a Ross, šestice, která ovlivnila nejednoho teenegera devadesátých let. Jejich příběhy a eskapády sledovaly miliony lidí po celém světě a herci si díky nezapomenutelným výkonům zasloužili nekončící oblibu diváků. Mluvíme samozřejmě o legendárním seriálu Přátelé, který se i po 25 letech řadí mezi nejoblíbenější sitcomy vůbec.

Nyní si můžete zařídit interiér podle oblíbeného seriálu.
Autor: Bottery Barn Nyní si můžete zařídit interiér podle oblíbeného seriálu.

Partička Newyorčanů řešila problémy se vztahy, ale nezapomnělo se ani na bydlení. Kulisy jejich bytů se staly světoznámými a fialová barva Moničina obýváku se proměnila v opravdový kult. 

Nábytek podle Přátel

I když natáčení skončilo před více jak 15 lety, nyní díky nejnovější kolekci od prodejce domácích dekorací Pottery Barna můžete žít ve stejném obýváku jako hrdinové legendárního seriálu. Takže pokud toužíte mít kousek z Central Perku u sebe doma, je to reálné.

Přátelé můžete mít na každém kroku.
Autor: Warner Bros Přátelé můžete mít na každém kroku.

Přátelé slaví 25 let

Kolekce inspirovaná přáteli oslavuje 25. výročí premiéry prvního dílu a vzdává hold celému seriálu. Pottery Barn mají navíc pro dva fanoušky překvapení v podobě výletu do Los Angeles, kde budou moci uskutečnit soukromou prohlídku studia Warner Bros Studio, kde uvidí scenérii, kde Přátelé byli natáčeni. Vítězové navíc získají poukázku na nákupy za 1000 dolarů na výrobky Pottery Barn.

Doplňky podle Pottery Barn
Autor: Pottery Barn Doplňky podle Pottery Barn

Všechny kusy nábytku byly do 30. července pod přísným embargem, a lidé tak museli počkat na oficiální představení kolekce. Nyní se všichni nedočkavci dočkali a Pottery Barn zahajuje svou oslavu Přátel prodejem prvních kousků.

Další články:

Jak vypadá reálný dům Simpsonů?

VIDEO: Dům ze Simpsonů opravdu existuje. Kde ho najdeme a kdo v něm žije?

Ikonická fialová na stěnách i dveřích

Proč je Moničin byt ze seriálu Přátelé fialový? Designér, který ho stvořil, to po letech prozradil

Článek je zařazen v: přátele , nábytek podle Přátel , seriál , fanoušci , nábytek pro fanoušky
Reklama