Trendy

9. října 2018 11:29

redakce Prima Zoom

VIDEO: Dům ze Simpsonů opravdu existuje. Kde ho najdeme a kdo v něm žije?

Není na světě snad nikdo, kdo by neznal žlutou americkou rodinku Simpsonovi. Jsou tu s námi již 29 řad a stále nás baví. Nemění se, nestárnou a stále bydlí v tom samém domě, který je navíc opravdový. Víte, kde byste ho našli a co se s ním vlastně stalo?

Je skoro až neuvěřitelné, že něco ztak nerealistického seriálu, může být vlastně docela opravdové. Mluvíme o rodinném domě Simpsonových, který byl vroce 1997 postaven firmou Kaufman and Broad Home Construction.

Reálná kopie

Dům je do posledního detailu vyladěn tak, aby se jednalo o reálnou kopii ze sitcomu, který můžete sledovat na Prima Cool. Rozdílná je ale adresa, protože na té smyšlené 742 Evergreen Terrace veSpringfieldu, žije právě žlutá rodinka, kdežto na adrese 712 Red Bark Lane ve městě Henderson vNevaděstojí reálný dům Simpsonů. Má to ale jeden háček, možná byste ho dnes už ani nepoznali.

Nestáli o pozornost

Dnes vněm žije normální americká rodina, která pravděpodobně o nával turistů nestála, a proto ho kompletně nechala změnit. Slouží tedy jako klasický rodinný dům. Pokud zadáteadresu do google map, najdete dům rozmazaný.

Dříve bychom uvnitř našli i totožný barevný nábytek, který se podobal tomu seriálovému jedna ku jedné, ale i ten byl rozprodán a nahrazen. Inu, zrovna tato opravdová rodinka nechtěla žít jako vamerickém animovaném seriálu.

Podívejte se na 3D animaci, jak vypadá celý Homerův dům.

Přečtěte si také:

Sdílejte článek

Přečtěte si také