Trendy

28. dubna 2021 13:45

redakce Prima Zoom

Bavte se s Prima Trefou a vyhrajte motorovou sekačku Honda!

Prima Trefa, soutěž o sekačku

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima.

Stačí si aplikaci stáhnout vobchodech App Store nebo Google Play a sledovat vysílání televize Prima. V momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhráváte zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které vám pak umožní zúčastnit se „on-line finále“ pořadu.

Soutěžíme o motorovou sekačku Honda

V „on-line finále“, které se uskuteční vpondělí 3. května, může deset zvás vyhrát motorovou sekačku s pojezdem HRG 466 SK. Inovovaný model se zbrusu novým motorem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše.

Sekačka s nejsilnějším motorem v daném objemové kategorii, odolným podvozkem, dvěma sekacími noži a integrovaným klapkovým mulčovacím systémem patří k tomu nejlepšímu na trhu. Sekačka je vybavena vlastním jednorychlostním pojezdem s možností pojezd vypnout či zapnout. Díky skvělému poměru ceny, výkonu a stupni vybavení se stala nejoblíbenějším modelem v nabídce. Vlastním pojezdem a výkonem je určena na spolehlivou údržbu profesionální úrovně jak rovných, tak i svažitých travnatých ploch o rozloze do 1 000 m².

Více informací o hře Prima Trefa najdete na webu primatrefa.cz

Bavte se a vyhrajte skvělé ceny!

Sdílejte článek
Štítky Honda App Store Prima Trefa sekačka na trávu TV Prima Google Play uspořádání pojezdu

Přečtěte si také