návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Bavte se s Prima Trefou a vyhrajte motorovou sekačku Honda!

Vydáno: 28.04.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima.

reklama

Stačí si aplikaci stáhnout v obchodech App Store nebo Google Play a sledovat vysílání televize Prima. V momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhráváte zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které vám pak umožní zúčastnit se „on-line finále“ pořadu.

Soutěžíme o motorovou sekačku Honda

V „on-line finále“, které se uskuteční v pondělí 3. května, může deset z vás vyhrát motorovou sekačku s pojezdem HRG 466 SK. Inovovaný model se zbrusu novým motorem se bezesporu posunul oproti předchozímu modelu o úroveň výše.

Soutěžte o motorovou sekačku Honda
Autor: Honda Soutěžte o motorovou sekačku Honda

Sekačka s nejsilnějším motorem v daném objemové kategorii, odolným podvozkem, dvěma sekacími noži a integrovaným klapkovým mulčovacím systémem patří k tomu nejlepšímu na trhu. Sekačka je vybavena vlastním jednorychlostním pojezdem s možností pojezd vypnout či zapnout. Díky skvělému poměru ceny, výkonu a stupni vybavení se stala nejoblíbenějším modelem v nabídce. Vlastním pojezdem a výkonem je určena na spolehlivou údržbu profesionální úrovně jak rovných, tak i svažitých travnatých ploch o rozloze do 1 000 m².

Více informací o hře Prima Trefa najdete na webu primatrefa.cz

Bavte se a vyhrajte skvělé ceny!

reklama

Článek je zařazen v: Prima Trefa

reklama

Přečtěte si také