návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vyhrajte v oblíbené mobilní hře Prima Trefa akumulátorovou sekačku!

Vydáno: 23.04.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima.

reklama

Stačí si aplikaci stáhnout v obchodech App Store nebo Google Play a sledovat vysílání televize Prima. V momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhráváte zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které vám pak umožní zúčastnit se „on-line finále“ pořadu.

V „on-line finále“, které se uskuteční v pondělí 26. dubna, může deset z vás vyhrát akumulátorovou sekačku značky EGO LM1701E, 42 cm, s baterií a nabíječkou od společnosti BG Technik cs, a. s.

Soutěžte o akumulátorovou sekačku
Autor: BG Technik cs Soutěžte o akumulátorovou sekačku

Akumulátorové sekačky EGO jsou výrazně tišší než benzínové sekačky. Snadno se provozují s mnohem nižšími provozními a servisními náklady. Odpadá otravná manipulace s benzínem, olejem a nutný servis spalovacího motoru. Svým výkonem se vyrovnají, někdy i překonají výkon sekaček se spalovacími motory. Funkce 3 v 1 umožňuje sekat, sekat a sbírat nebo mulčovat. LED světlomety vám umožňují pracovat i za šera a usnadňují manipulaci se sekačkou při uskladnění v méně osvětlených místech. A až budete s prací hotovi, důmyslná konstrukce sklopení rukojeti vám značně usnadní čištění a uložení v garáži.

Více informací o hře Prima Trefa najdete na webu primatrefa.cz

Bavte se a vyhrajte skvělé ceny!

reklama

Článek je zařazen v: Prima Trefa , soutěž

reklama

Přečtěte si také