Trendy

23. dubna 2021 11:55

redakce Prima Zoom

Vyhrajte v oblíbené mobilní hře Prima Trefa akumulátorovou sekačku!

Láďa Hruška zve k hraní v Prima Trefa

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima.

Stačí si aplikaci stáhnout vobchodech App Store nebo Google Play a sledovat vysílání televize Prima. V momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhráváte zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které vám pak umožní zúčastnit se „on-line finále“ pořadu.

V „on-line finále“, které se uskuteční vpondělí 26. dubna, může deset zvás vyhrát akumulátorovou sekačku značky EGO LM1701E, 42 cm, s baterií a nabíječkou od společnosti BG Technik cs, a. s.

Akumulátorové sekačky EGO jsou výrazně tišší než benzínové sekačky. Snadno se provozují s mnohem nižšími provozními a servisními náklady. Odpadá otravná manipulace s benzínem, olejem a nutný servis spalovacího motoru. Svým výkonem se vyrovnají, někdy i překonají výkon sekaček se spalovacími motory. Funkce 3 v 1 umožňuje sekat, sekat a sbírat nebo mulčovat. LED světlomety vám umožňují pracovat i za šera a usnadňují manipulaci se sekačkou při uskladnění v méně osvětlených místech. A až budete s prací hotovi, důmyslná konstrukce sklopení rukojeti vám značně usnadní čištění a uložení v garáži.

Více informací o hře Prima Trefa najdete na webu primatrefa.cz

Bavte se a vyhrajte skvělé ceny!

Sdílejte článek
Štítky soutěž App Store Prima Trefa sekačka na trávu TV Prima Google Play

Přečtěte si také