návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Komerční článek
Komerční článek

S Hypotékou 2v1 rostoucí cena materiálu vaše vysněné bydlení neohrozí

Vydáno: 20.09.2021
Hypotéka 2v1 od Komerční banky
Autor: KB Hypotéka 2v1 od Komerční banky
Pořídit si bydlení z úspor je už řadu let problém pro většinu Čechů, naučili se proto brát si hypotéky. Co když ale dojdou peníze během stavby nebo nezbude na vybavení? Zdánlivě složitá situace má překvapivě snadné řešení – Hypotéku 2v1.

reklama

Ceny nemovitostí jsou nyní nejvyšší v historii. Řada Čechů si tak vlastní bydlení nemůže dovolit. „Na byt by Češi šetřili celý život. Řešením je jedině úvěr, konkrétně hypotéka. A nutno dodat, že letošní rok je v zájmu o hypotéky skutečně rekordní. Mohou za to nejen stoupající ceny nemovitostí, ale i nízké úrokové sazby a vyšší úspory,“ vysvětluje Ondřej Šuchman, manažer pro hypotéky Komerční banky.

Čas a rezerva, to je, oč tu běží

Trh nemovitostí má ale ještě další neduhy – nedostatečnou nabídku a zdražující stavební materiál. A tak na hledání toho pravého bydlení potřebujeme stále více času, s čímž zase stoupá riziko prodražování stavby či rekonstrukce. „Oba problémy řeší Hypotéka 2v1 Komerční banky. Jak už sám název napovídá, jedná se o dva produkty v jednom – kombinaci hypotéky a neúčelového úvěru. Ten můžete využít dle potřeb třeba na vybavení domácnosti, které standardní hypotéka nepokrývá, nebo pro případ, že se stavba nečekaně prodraží,“ doplňuje Ondřej Šuchman.

Jaká je hlavní výhoda Hypotéky 2v1?

Na jedné straně klient s Hypotékou 2v1 výrazně uspoří na splátkách, protože neúčelová část má stejné parametry jako účelová hypotéka. Na druhé straně nemusí znovu žádat o úvěr a ví, kolik prostředků má k dispozici, a ušetří tím čas. Nedávno jsme navíc zdvojnásobili částku, kterou můžeme klientům nabídnout – nyní mohou touto cestou získat až 800 000 Kč, maximálně 30 % z částky účelového hypotečního úvěru. Navíc od 20. 9. do 30. 11. klient získá zpracování úvěru, odhad nemovitosti a možnost čerpání na návrh na vklad zdarma (s výjimkou Hypotéky bez nemovitosti).

Vzorový příklad a další informace zájemci najdou na kb.cz/hypoteka2v1.

reklama

reklama

Přečtěte si také