Trendy

13. března 2019 12:19

redakce Prima Zoom

S jarním úklidem začněte u sedačky: Během chvíle ji proměníte v novou dominantu pokoje

K jarnímu období vždy patří i pořádný úklid. Možná jste právě zjistili, že vaše sedačka má pár nevyčistitelných skvrn a neopravitelných šrámů na čalounění. Investovat do nové sedačky se vám nechce, ale pohled na tu stávající se vám nelíbí. Řešením není věčně se shrnující deka, máme pro vás úplně jinou radu.

Proměna během 5 minut

Máte-li doma sedačku nebo oblíbené křeslo se skvrnami a prodřenými místy, můžete staršímu sedacímu nábytku vdechnout nový život díky napínacímu potahu od decoDoma. A to bez čalouníka a velkých výdajů. Napínací potahy fungují v podstatě jako druhé čalounění a vykouzlí zbrusu novou sedačku z původní. Potah překryje skvrny, díry a jiné nedostatky původní sedačky, která je ukrytá pod ním. Obepnou sedačku včetně zadní části a područek, takže dokonale sedí a odpadává urovnávání věčně se shrnující deky. Napínací potahy jsou dostupné vrůzných barvách, vzorech i velikostech. Pokud sáhnete po žíhané variantě potahu, získá váš obývací pokoj velmi elegantní styl.

Snadná údržba vaší sedačky nebo křesla

Napínací potahy se snadno udržují. Bez obav je můžete prát vpračce a mít tak sedačku stále čistou. Právě proto jsou oblíbené u rodin sdětmi nebo zvířecími mazlíčky. Díky tomu, že jde potah snadno sundat a vyprat, nemusíte se bát ani světlých odstínů. Kjednobarevným variantám například vkrémové barvě velmi jednoduše sladíte doplňky.

Jednoduchá renovace sedačky nebo křesla

Máte rádi změnu? Pak byste si jistě rádi proměňovali interiér podle ročních období, aktuálních trendů nebo prostě jen podle nálady. Teď už nemusíte kupovat novou sedačku, která tvoří většinou dominantu obývacího pokoje, ale jednoduše převlékněte svoji původní sedací soupravu nebo křeslo. Potah je skvělé řešení na menší sedačku na kolej, do pronajaté garsonky, prostě všude, kde se vám nevyplatí velké investice. Oceňují je ale i starší generace, které se nechtějí vzdát své oblíbené sedačky nebo řešit vystěhování staršího kousku nábytku. Napínací potahy jsou pohodlné řešení pro omlazení vzhledu sedačky nebo křesla. Pokud to na vaší sedačce žije a máte vdomácnosti děti, kočky nebo psi, vyřeší potahy i ochranu sedačky před skvrnami od jídla, od pití, před kočičími drápky a samozřejmě před chlupy.

Kvalita zItálie a Španělska

Napínací potahy jsou šité vrodinné firmě Gaico vItálii nebo ve španělské společnosti Nueva Textura. Vnabídce najdete napínací potahy na různé typy sedacích souprav (například rohovou nebo sdřevěnými područkami) a křesel (od ušáku přes klasické křeslo a až po relaxační). Stačí sedací nábytek správně změřit a vybrat si velikost a barvu potahu. Pokud svýsledkem nakonec nebudete spokojení, můžete potah do 30 dní vrátit. Stejně jako u nepadnoucího oblečení. Vyberte si zvíce než 60 barev a vzorů ten, které nejlépe padne do vašeho obývacího pokoje. Prohlédněte si fotky zákazníků, kteří už doma mají potahy od společnosti decoDoma, a inspirujte se.

Podívejte se také, jak potahy snadno vyčistit:

/* */

Sdílejte článek

Přečtěte si také