Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Trendy interiéru pro rok 2020: Jak je začlenit do vašeho domova?

Váš domov je zázemím, kde byste se vždy měli cítit dobře. Jedná se o místo odpočinku, radosti a klidného prostředí, kde jste sami svým pánem. Nikdy není však na škodu se pokoušet vaše útočiště zvelebovat a dodávat mu trendy kabát. Nemluvíme o celkové přestavbě nebo rekonstrukci místnosti, ale o zavedení nových prvků do již zajetého interiéru. Jak na to a co je vlastně trendem pro rok 2020?
Vydáno: 01.10.2019,
Trendy roku 2020
Autor: istock.com Trendy roku 2020

Trendy jsou zdrojem nekonečné inspirace na aktuální nebo nastávající rok, dokážou povznést obyčejný interiér o stupeň výš a rozzáří každou místnost.

Obývací pokoj v roce 2020

Aplikovat inovace můžete například v obývacím pokoji. Ostatně, jedná se o nejvhodnější místnost, kde vůbec první trendy uplatnit. Rok 2020 má za úkol vnést do našich domovů mírné teplo.

Pokud se tedy jedná o barvy, následující rok budou držet prvenství odstíny cihlové, pomerančové a okrové.

Hrajte si s teplými odstíny v detailech.
Autor: istock.com Hrajte si s teplými odstíny v detailech.

Jak můžeme tyto trendy aplikovat?

Nejjednodušším způsobem, jak vnést trendy do vašeho domu, je vzít si jeden nebo dva aspekty, jako je barva, textura nebo vzor, ​​a použít je jemným způsobem k dotvoření zajetého vzhledu a nahradit tak okoukané prvky, které se nehodí.

Koberce jsou dobrou volbou do interiéru pro rok 2020
Autor: istock.com Koberce jsou dobrou volbou do interiéru pro rok 2020

Je nezbytné naplánovat si vše dopředu a nechat krystalizaci vašich nápadů alespoň pár týdnů odpočinout. Atmosféra pro rok 2020 je jednoduchá, jedná se o přirozenou formu nabízející luxusní, ale lákavý retro vzhled, který je snadno interpretovatelný. Do celkem jednoduchého interiéru se skvěle budou hodit vzorované polštáře v teplých barvách a přichází řada i na koberce, které v přirozených tónech skvěle doplní podlahu.

Rok 2020 si žádá teplé odstíny.
Autor: istock.com Rok 2020 si žádá teplé odstíny.

Věnujte pozornost přírodním materiálům, které vypadají perfektně právě s teplými odstíny cihlové. Nebojte se v takové barvě zvolit i například pohovku do obýváku.

Mějte na paměti přirozené světlo

Strávit nějaký čas sledováním toho, jak světlo dopadá v různých bodech do místnosti, je k užitku. Světlo ovlivní nejen to, jak vidíte barvy, ale také se podle toho můžete rozhodnout, jak rozdělit prostor pro různé aktivity, jako je čtení, sledování televize, socializace nebo relaxace.

Nebojte se využít vzorované polštáře. Ty příští rok pofrčí.
Autor: istock.com Nebojte se využít vzorované polštáře. Ty příští rok pofrčí.
Článek je zařazen v: trendy , trendy 2020 , 2020 , okrová , cihlová , koberce , polštáře

reklama