Jak na to

18. března 2017 08:00

Jak si vyrobit indiánský lapač snů? Dozvíte se v pořadu Váš Prima Receptář

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Výměna starých skel oken za nová izolační dvojskla nebo trojskla vám pomůže zbavit se nepříjemného rosení oken. Hana Škorpilová dokáže z ovčího rouna vyrobit hotové zázraky. Mezi nimi třeba víly. Zní vám pojmy jako vertikutace nebo pískování povědomě? Připomeneme vám, co znamenají, a jak se dále postarat o váš trávník po zimě. Vyrobit si můžete indiánský lapač snů, který člověka v době spánku chrání před zlými duchy.

Sopečný materiál zeolit je pro rostlinky hotový zázrak. V pokračování miniseriálu o zdravém spánku se tentokrát dozvíte, jak správně vybrat matraci. Václav Větvička v listárně odhalí tajemství jmelí a jeho různých druhů a představí i tuzemskou orchidej. Pavel Franc na závěr ukáže, jak na správné roubování a řízkování.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ, oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 19. března 2017 v 11.45 na Primě.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také