Jak na to

14. dubna 2017 14:00

Jak udělat moderní vítací aranžmá ke vchodovým dveřím? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Vertikální zahrady se dají umístit v interiéru prakticky kamkol, a můžete tak mít doma stěnu třeba celou z aromatických bylinek na vaření. Zbyly vám po Velikonocích prázdná platíčka od vajíček? Paní Alena Severová ukáže, jak si z nich vyrobit krásné dekorativní růže! Jaké kozí mléko je nejlepší a jak se o kozy starat, abyste od nich měli mléko té nejlepší kvality? I domácí lékárnička může být pěkně zelená a přírodní. Co si do ní pořídit, poradí pan Jakub Krulich.

Které kozí mléko je nejlepší? Foto: FTV Prima

Uvítací aranžmá ke vchodovým dveřím připraví paní Lenka Janovská, a jak na to, ukáže i vám. Přestože švábi jsou považováni většinou za škůdce, některé konkrétní druhy jsou vizuálně velmi hezké a lákavé pro mnohé chovatele.

Šváb jako domácí mazlíček? Foto: FTV Prima

V nepostradatelné listárně pan Václav Větvička samozřejmě zodpoví všechny dotazy diváků. A na závěr poradíme, jaká krbová kamna si vybrat, kam je v domě umístit i jak se o ně později starat.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 23. dubna 2017 v 11.45 na Primě

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také