Jak na to

26. května 2017 14:00

Jak vybrat domeček pro včelku samotářku? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Domečky pro včelky samotářky, které nežijí ve velkých rojích, by měl mít na zahrádce každý. Včelky jsou velmi užitečné a také mírumilovné. Co za rostlinu je miničech a jak je možné, že se v Čechách dnes vůbec nepěstuje? Kdoulovec je oblíbený pro svou nenáročnost. Věděli jste, že krom Evropy se pěstuje i v Japonsku? A jaký je rozdíl mezi japonským a tím pěstovaným v Evropě? Kdy poprvé připouštět samice králíka a jak se o březí samice starat, poradí chovatelka Hanka Sommerová.

Brože z vlněné plsti i jiných materiálů budou vypadat skvěle na každé dámě i dívce. Helena Synková ukáže, jak si je jednoduše vyrobit doma. Pro dobrou úrodu ovoce je v tuto dobu zásadní stromy a keře pořádně zalévat a zbavit se na nich plísně šedé a hniloby. Listárna s Václavem Větvičkou samozřejmě nebude chybět ani tentokrát a představí například krásnovec. Chameleoni nejsou jednoduchá zvířata na chov, ale trpělivost a správná péče z nich udělají úžasné mazlíčky.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 28. května 2017 v 11.45 na Primě

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také