návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Růžový interiér nejen pro princezny. Vylaďte si domov v tónech pudrové, lososové i sytě růžové

skrivaa , Vydáno: 10.06.2018
Carry ze Sexu ve městě by tento obývák milovala!
Autor: istock.com Carry ze Sexu ve městě by tento obývák milovala!
I když už vám dávno není sladkých náct, tak stejně pořád zbožňujete tóny růžové? Rozhodně se jich nemusíte vzdát, naopak jim otevřete svůj domov. Máme pro vás stylovou inspiraci, která snese nejen tu jemně pudrovou s nádechem do lososové, ale i tu echt křiklavou.

reklama

Zlatá kombinace

Před lety jste se řadili k milovníkům třeskutého severu a nyní byste se rádi vytáhli s barvami? Zkuste to. Zdivo nechejte v bílém hávu, pohovku převlečte do jemně šeříkové, křeslu darujte ostře červenou a dekorační polštářky prokombinujte odstínově tak, ať si slušivě notují. Jednoduchý a úzký nábytek slaďte se zlatavými doplňky, co vnesou do místnosti teplo, styl a především jemný nádech luxusu.

Něco pro milovníky vyladěné romantiky.
Autor: istock.com Něco pro milovníky vyladěné romantiky.

Tady bydlí žena

Polstrovaný černý gauč spolu s kontrastními smetanovými křesly a, aby toho nebylo málo, tak vám zrak ustrne na křiklavě růžovém koberci s vyšším vlasem, který by měl mít barevnou oporu v přehozu či závěsech. Poté postačí přisunout prosklený konferenční stůl, trochu té zelenolisté flóry a je hotovo. My na tomto interiéru můžeme oči nechat.

Luxusní obývací pokoj v tónech růžové.
Autor: istock.com Luxusní obývací pokoj v tónech růžové.

Po vzoru Tisíce a jedné noci

Učaroval vám dálný Orient, vůně kadidla, vonných olejíčků, koření a arabských tradic? Nastěhujte si ho k sobě domů, vystačíte si totiž jen s několika klíčovými prvky. Máte doma starou sedačku? Nechejte ji nově potáhnout luxusně vypadající látkou se zlatavými či stříbrnými motivy. Fialové to s jantarovou ladí a jednoduchý stolek z tmavého dřeva vnáší do pokoje tolik potřebnou eleganci a lehkost. Stojací lampu volte tu s textilním stínítkem a třeba i s korálky, závěsy zase z látek, které byste zaručeně potkali na arabském trhu, a na stěně ponechejte zářit mosazné slunce.

Carry ze Sexu ve městě by tento obývák milovala!
Autor: istock.com Carry ze Sexu ve městě by tento obývák milovala!

Pro ni a pro něj

Milujete jednoduchost a zároveň vám nechybí nápad? Usedněte jakožto ona a on do kontrastně barevných křesel. Aby jemná pink spolu s tyrkysovou vynikla, pamatujte na šedavé zátiší na stěnách. A do skleněné vázy pozvěte čisté a elegantní kaly.

Modrá a růžová aneb když se s drahým nemůžete dohodnout!
Autor: istock.com Modrá a růžová aneb když se s drahým nemůžete dohodnout!

Růžový kout s temně černou

Asi by jen málokoho napadlo, že pastelově růžová se může tak božsky doplňovat s černou. Krémový nábytek zapadá do konceptu romantického pokoje, zatímco účelně zvolená temnota tomu dodává punc originality, který jen tak někde nemají. Potřebujete rozdělit místnost? Opticky se vám to podaří právě díky paravánu.

Růžové snad nemůže být nikdy dost!
Autor: istock.com Růžové snad nemůže být nikdy dost!

Růžová dělá zázraky

Hlavní stěnu vyšperkujte tapetou s motivem přiznaných cihel a tu navazující opatřete malinovým nátěrem. Sedací i úložný nábytek chtějte spíše v neutrálních odstínech. Pak už zbývá pověsit trio obrazů s geometrickými motivy, položit na podlahu pruhovaný kusový koberec či jen textilní dečku a můžete zvesela bydlet.

Jedenkrát sytě růžovou, prosím!
Autor: istock.com Jedenkrát sytě růžovou, prosím!

(lz)

reklama

Článek je zařazen v: růžová , růžová barva , obývací pokoj , princezna , děti , inspirace , barvy v interiéru , interiéry

reklama

Přečtěte si také