Jak na to

18. prosince 2016 05:00

Markéta Zídková

Nábytek z palet vás naučí dělat Váš Prima Receptář

Sledujte v neděli 18. prosince 2016 v 11.50 na Primě.

Naše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Dávno před vánočními hvězdami symbolizovaly příchod Vánoc čemeřice a cesmíny. Jaké pověsti se k nim vážou a jak se o ně správně starat? Trendům podléhá i balení dárků. Inspiraci pro dárky na příští rok můžete najít v dalším dílu minisérie o keramice, tentokrát se zaměřením na hrnčířský kruh. Kromě výtečného jídla patří na sváteční stůl i dobré pití. Poradíme, jak si vánoční nápoje připravit doma.

Polaz je tradiční staročeská vánoční ozdoba, jejíž výroba zabaví na pár desítek minut malé i velké. V zimě často kupujeme orchideje, protože krásně kvetou. Jak vybrat tu, která vám vydrží i v bytě kvést co nejdéle? Pérovník pštrosí popíše v listárně pan Václav Větvička. Nábytek z palet je v módě a vyrobit ho zvládne každý, ale pozor! Některé druhy palet byste si rozhodně domů brát neměli.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také