Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Potěšte se: Dechberoucí dekorace z vánoční hvězdy

Vánoční hvězda k nám přišla z Mexika.
Vydáno: 23.12.2014
Krása vánoční hvězdy - Obrázek 31
Autor: http://www.stars-for-europe.com Krása vánoční hvězdy - Obrázek 31
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vánoční hvězda neboli Poinsettia se už u nás stala nedílnou součástí Vánoc. Vánoční hvězda je docela náročná na péči, nemá ráda průvan ani přímé teplo z radiátoru, chce světlo, ale ne přímé sluneční paprsky. Pokud se oni dobře staráme, vydrží až do února. Pokud ne, nepřežije dlouho Vánoce. To nám zpravidla nevadí, protože víc od ní nežádáme.

Zpravidla si koupíme nebo darujeme jednu rostlinu. I jeden kus této květiny dokáže vytvořit slavnostní atmosféru. Pokud se však trochu rozvášníte a pořídíte si rostlin více, můžete si vystrojit skutečné orgie barev. Inspirujte se v naší galerii. Řadu dekorací si pravděpodobně nevytvoříte, ale udělají dobře vašemu oku. Vedle toho najdete praktické tipy, které lehce vykouzlíte u vás doma. Pokud jste dosud měli rádi hlavně červenou, uvidíte, jak něžná dokáže být bílá vánoční hvězda, jak zajímavé jsou rostliny se žíhanými listy. A jak proměníte vyznění rostliny podle toho, jaký pro ni zvolíte obal. Umí být elegantní i jednoduše venkovská:

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Vánoční hvězda

Jak správně koupit vánoční hvězdu. A jak se o ni dobře starat

Červená a zelená, to je klasika

10 tipů, jak prostřít vánoční tabuli

Jablíčky, mrkvička, prskavky

Jak prožít báječný Štědrý den? Vyrazte do lesa a ozdobte stromek zvířátkům

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama