Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Speciál zahrada ve městě

Zahrada a pěstování ve městě

Žijete ve městě a nemáte vlastní zahradu? Mrkněte na náš speciál, jak si bylinky, květiny i menší plodiny vypěstovat doma v květináči, na parapetu či na balkoně! Poradíme vám, jak se zapojit do komunitního zahradničení a vypěstovat si organické plodiny i sousedské vztahy. Jaro je tu, tak sázejte!
30. 05. 2018
Není snad opojnějších jarních zážitků, než si utrhnout vlastní jahody, přivonět si k nově rozkvetlým květinám, které ještě před pár dny měly jen poupata, či ochutit jarní salát čerstvými bylinkami z květináče. V našem speciálu vám přinášíme tipy, jak si zařidit malou zahrádku, i když bydlíte ve městě. Poradíme vám, které rostliny přežijí i v tmavých koutech vašeho bytu a zvládnout vaši drsnou péči. S námi si vypěstujete svoje oblíbené plodiny i v truhlíku na balkóně. Tak si vyhrňte rukávy a jdeme na to!