Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Speciál zahrada ve městě

Zahrada a pěstování ve městě

Žijete ve městě a nemáte vlastní zahradu? Mrkněte na náš speciál, jak si bylinky, květiny i menší plodiny vypěstovat doma v květináči, na parapetu či na balkoně! Poradíme vám, jak se zapojit do komunitního zahradničení a vypěstovat si organické plodiny i sousedské vztahy. Jaro je tu, tak sázejte!
30. 05. 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Není snad opojnějších jarních zážitků, než si utrhnout vlastní jahody, přivonět si k nově rozkvetlým květinám, které ještě před pár dny měly jen poupata, či ochutit jarní salát čerstvými bylinkami z květináče. V našem speciálu vám přinášíme tipy, jak si zařidit malou zahrádku, i když bydlíte ve městě. Poradíme vám, které rostliny přežijí i v tmavých koutech vašeho bytu a zvládnout vaši drsnou péči. S námi si vypěstujete svoje oblíbené plodiny i v truhlíku na balkóně. Tak si vyhrňte rukávy a jdeme na to!
Reklama