Zahrada

23. července 2016 06:00

Markéta Zídková

6 luxusních karavanů aneb Bydlení na léto, které je lepší než dům z cihel

Místo letního zámečku domek na kolečkách.

Svoboda a pohodlí, tak by se dalo charakterizovat cestování s karavanem nebo přímo s obytným autem. Svoboda v cestování je jasná, ale to pohodlí? I to! Zákazníci jsou náročnější a technologie jsou vyspělejší. Dnes si tak můžete pořídit zcela luxusní pojízdné ubytování, které bez problémů obstojí v konkurenci elegantního apartmá prvotřídního hotelu. A navíc vypadá famózně, ať už jde o retrostyl, „kosmickou loď“, nebo skladný prosklený „hangár“.

Jestli si pořídíte jen obytný přívěs, nebo rovnou celé kompaktní obyvatelné auto, je jen na vás. Záleží, jak si představujete, že byste svůj domek na kolečkách často využívali. Kdo ale jednou zakusil svobodu cestování s pojízdným domkem, jen těžko se bude vracet k „bukování“ hotelových pokojů.

Jak uvidíte v naší galerii, dnešní pojízdné bydlení je nesmírně komfortní a moderní. Obytná auta jsou kompletně vybavena pro pohodlné cestování a bydlení, karavany zas skvěle využívají každý centimetr vnitřního prostoru. Jen se podívejte do naší galerie a zapřemýšlejte, který z typů by se hodil právě vám.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také