reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Novinky mezi tulipány

zidkovm , Vydáno: 04.05.2014
Všechny ještě neodkvetly. Jednoduché rané kvetou od konce března a dorůstají výšky 20 až 35 cm. Pozdní ale kvetou od května až do června.
Autor: Zuzana Schneidewind Všechny ještě neodkvetly. Jednoduché rané kvetou od konce března a dorůstají výšky 20 až 35 cm. Pozdní ale kvetou od května až do června.
Výrazné kontrasty mezi jednotlivými barvami jsou trendem v šlechtění mezi tulipány.

reklama

Podívejte se na video v úvodu tohoto článku, kde vám představíme jednak jednotlivé nové odrůdy mezi tulipány jako je Miracle, Greenland ze skupiny Viridiflora či Abu Hasan, dále pak vám popíšeme trend ve šlechtění této tak oblébené rostliny. Žádané je dnes ostré rozhraní mezi jednotlivými barvami kalicha. A jak jsou na tom tulipány a slimáci? Jak moc se mají rádi. To vše vám také prozradí Kamil Tyrychtr ze zajradnictví Pařezská lhota.

Pokud vás tulipány zajímají, podívejte se na další zbrusu nový kousek:

Tneto krasavec byl pokřtěn jako Flora Marita. Jeho cibule určitě ještě nemáte. Začnou se prodávat až letos.

Flora Marita. Seznamte se s novým tulipánem

Mohlo by vás také zajímat:

Tulip Dance. Tato fotka vyhrála 2. místo v soutěži International Garden Photographer of the Year v roce 2013 v sekci European Garden Photography Award, pro více info o soutěži jdi na www.igpoty.com

Kde se vzaly černé tulipány?

Old Rectory, Tato fotka vyhrála 2. místo v soutěži International Garden Photographer of the Year v roce 2012 v sekci Beautiful Gardens, pro více info o soutěži jdi na www.igpoty.com

Kolik druhů narcisů existuje?

Za touto nádherou stojí 150 rostlin druhu Wisteria

Místo, které musíte vidět: Zahrada z vistárií Kawachi Fuji

reklama

reklama

Přečtěte si také