reklama

10 tipů na netradiční vánoční stromek

Varianta pro domácí kutily aneb poklady z dílny Foto: Varianta pro domácí kutily aneb poklady z dílnyFoto: Mysalvagedtreasures.blogspot.cz.

Patříte k těm, kteří letos nebudou kupovat vánoční stromek? Podívejte se, čím byste mohli tradiční smrček nebo jedličku nahradit.

Už jste letos absolvovali koupi vánočního stromku? Bez něj by atmosféra nebyla dokonalá, těšíme se, že vytáhneme krabice s oblíbenými ozdobami a co teprve vůně jehličí, která prostoupí celý byt…Jenže některým odrostly děti a jiní se třeba hned po Štědrém dnu chystají na hory, pak skutečně přijdou na řadu úvahy o tom, jestli má koupě stromku smysl. Ale ruku na srdce, dokážete si bez něj Vánoce představit?

Můžete samozřejmě zalovit ve skříni a vytáhnout starý umělý stromek. Anebo to můžete zkusit úplně jinak. Sesbírali jsme pro vás několik tipů na alternativní vánoční stromek. Vesměs se jedná o velice jednoduché a levné nápady, které ale vánoční atmosféru do příbytku určitě přinesou. Třeba se vám některý z nich zalíbí a vyzkoušíte si letos nadělit dárky pod stromek z knih nebo ze špulek od nití.

(brass)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jemné krásky z polyethylentereftalátu (PET) Foto:

16 super DIY nápadů na využití plastových láhví

Truhlík na květiny? Šperkovnice? To vše jde vyrobit z PET lahví.

Článek

Vlna či bavlnka, ozdobičky a je to Foto:

Jehlan je v posledních letech vánočním hitem. Vyrobte si ho

Vánoční dekorace si můžete koupit, ale co si ji vyrobit?

Článek

Vánoční hvězda Foto:

Jak správně koupit vánoční hvězdu. A jak se o ni dobře starat

Vyberte si v obchodě zdravou rostlinu, poradíme také, jak se o ni postarat doma. Těšit se z ní můžete až do února.

 

reklama