reklama

Záchod v kuchyni, postel ve skříni. Mrkněte, jak si zařídili byt velký 16 m²

Záchod i sprcha jsou v kuchyni Foto: Záchod i sprcha jsou v kuchyniFoto: www.realestate.com.au

Ne každý je ochotný platit za bydlení astronomické sumy. A tak když se najde malý byt na dobré adrese v centru města, jde hned na dračku. A je jedno, zda je to u nás nebo na druhé straně zeměkoule.

Kompaktní přízemní byt má jen něco málo přes 16 m², díky vysokým cenám za bydlení a ideální poloze v centru města se ale velmi rychle prodal. Byt v krásné art decové budově v Sydney v Austrálii má zabudovanou myčku, pračku i sušičku, sprchu a záchod v kuchyni. Postel se uklidí do skříně. A telka našla místo na stěně nad stolkem. Líbí? Aby ne, hlavní muzea jsou čtvrhodinky pěšky, stejně tak Hyde Park a moře jen o kus dál.

 

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Minibyt v Paříži Foto:

Dovedete si představit byt o 8 m²? V Paříži si ho můžete pronajmout

Nejmenší byt nabízený v Evropě k pronájmu je menší než vězeňská cela.

Článek

Tato přestavba staré garáže na obyvatelnou chatu nazvanou Garage je cenami ověnčený debut archi studia Graypants ze Seattlu Foto:

Minidomečky: Bydlení snů se vejde do 50 m². Ušetříte za energie i za hypotéku

Menší dům znamená, že budete vlastnit jen věci, které jsou pro vás doopravdy důležité. Kromě toho nemusíte platit takové náklady na bydlení a jako bonus navíc ani tolik...

Článek

Cihelné pásky zakrývají izolaci zvenku zatepleného domu  Foto:

Přestavěný Baťovský domek nabídl pokoj v bývalé garáži

Už mnoho zlínských Baťovských domků se dočkalo rekonstrukce. Změny na tomto domě jsou ale zásadní, přesto však respektují architekturu jednoduché stavby.

reklama