Bydlení

12. února 2015 05:18

Markéta Zídková

10 tipů na stolky do postele: Vychytávky pro lenochy i marody

Patříte k milovníkům vyhřátých peřin a ráno se snažíte pobyt v nich co nejdéle protahovat? Pořiďte si stolek do postele, avšak pozor, utratit za něj můžete několik stovek, ale i tisíc korun.

Co má společného snídaně v posteli s ranním vyřizování mailů v peřinách nebo sledováním filmu z notebooku těsně před spaním? Spojujícím prvkem je samozřejmě vaše lože, ale všechny tyto činnosti budou pohodlnější a bezpečnější se stolkem, na který můžete bez obav postavit hrnek s horkou kávou nebo hřející laptop.

Ani s podnosem na klíně nemáte jistotu, že v klidu dosnídáte. To na stoleček s nožkami můžete pro svého milovaného nebo milovanou k ranní dávce kalorií přidat i vázičku s květinou. Některé servírovací stolky mají polohovací desku, takže jestli se vám o víkendu nechce z postele ani po snídani, sáhněte po své oblíbené knize. Na stolky můžete bez obav položit i notebook, což určitě ocení i ti, kteří nedokážou přestat pracovat, ani když je skolí chřipka. Nezapomeňte ale, že i u stolku, na který dáte notebook, je důležitá možnost nastavit sklon pracovní desky, jenom tak se vyhnete nepříjemným bolestem páteře. Většina servírovacích i počítačových stolků do postele má sklápěcí nožky, díky tomu jsou velmi skladné, bez problémů je můžete uložit třeba pod postel, kde budou pěkně při ruce.

Přehled toho, co a za kolik je na našem trhu k dispozici, najdete ve fotogalerii.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také