Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

10 tipů na stolky do postele: Vychytávky pro lenochy i marody

Patříte k milovníkům vyhřátých peřin a ráno se snažíte pobyt v nich co nejdéle protahovat? Pořiďte si stolek do postele, avšak pozor, utratit za něj můžete několik stovek, ale i tisíc korun.
Vydáno: 12.02.2015
Vychutnejte si ranní pohodu se snídaní do postele
Vychutnejte si ranní pohodu se snídaní do postele Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co má společného snídaně v posteli s ranním vyřizování mailů v peřinách nebo sledováním filmu z notebooku těsně před spaním? Spojujícím prvkem je samozřejmě vaše lože, ale všechny tyto činnosti budou pohodlnější a bezpečnější se stolkem, na který můžete bez obav postavit hrnek s horkou kávou nebo hřející laptop.

Ani s podnosem na klíně nemáte jistotu, že v klidu dosnídáte. To na stoleček s nožkami můžete pro svého milovaného nebo milovanou k ranní dávce kalorií přidat i vázičku s květinou. Některé servírovací stolky mají polohovací desku, takže jestli se vám o víkendu nechce z postele ani po snídani, sáhněte po své oblíbené knize. Na stolky můžete bez obav položit i notebook, což určitě ocení i ti, kteří nedokážou přestat pracovat, ani když je skolí chřipka. Nezapomeňte ale, že i u stolku, na který dáte notebook, je důležitá možnost nastavit sklon pracovní desky, jenom tak se vyhnete nepříjemným bolestem páteře. Většina servírovacích i počítačových stolků do postele má sklápěcí nožky, díky tomu jsou velmi skladné, bez problémů je můžete uložit třeba pod postel, kde budou pěkně při ruce.

Přehled toho, co a za kolik je na našem trhu k dispozici, najdete ve fotogalerii.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti

Co je to? Můžete to mít doma

Chcete si číst v pohodlí? Proč ne? Toto křeslo se vytvaruje přesně podle vašeho těla a váhy. A navíc je vzdušné. Pro letní čtení je jako stvořené.

Vtipné křesílko á la síťovka

Čajové divadlo jak má být. Stačí se jen dívat, vdechovat vůni a relaxovat.

Vtipná čajová lampa

Článek je zařazen v:
Reklama