Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vtipné křesílko á la síťovka

Chráněné místečko v síťovce.
Vydáno: 23.10.2014
Chcete si číst v pohodlí? Proč ne? Toto křeslo se vytvaruje přesně podle vašeho těla a váhy. A navíc je vzdušné. Pro letní čtení je jako stvořené.
Autor: Trendsnow.net Chcete si číst v pohodlí? Proč ne? Toto křeslo se vytvaruje přesně podle vašeho těla a váhy. A navíc je vzdušné. Pro letní čtení je jako stvořené.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zvláštní křeslo na obrázku vymyslel australský designér Henry Sgourakis a nazval jej "Nook Chair" (Nook znamená chráněné místečko). Inspiraci si v sobě nesl už od dětství, kdy si jako capart hrál na schovávanou v babiččině rozlehlém venkovském domě plném krajek a zdobných malých ubrusů.

Nám spíš než krajku připomíná vzdušné křeslo naše staré známé síťovky – tašky na nákup, které se roztáhly podle toho, jak objemný nákup byl. Stejným způsobem se přizpůsobí váze sedícího i tento nábytek. Průplet je dostatečně pevný i pružný a kovový rám také něco vydrží, takže snese i posez rozlehlejších osob.

I venku se křesílko osvědčí, třeba pro odpočinek po sportu.
Autor: Inthralld.com I venku se křesílko osvědčí, třeba pro odpočinek po sportu.

Ať tak, či onak, každý se prý v tomto krajkovém výtvoru cítí pohodlně. Ba i ten, který lpí na barevné pestrosti, křeslo se totiž vyrábí v různých barvách – černé, bílé, modré, oranžové, červené a žluté.

Nook chair se vyrábí v různých barvách.
Autor: Inthralld.com Nook chair se vyrábí v různých barvách.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sezení nemusí bolet

Posaďte se – pan Židle přichází

Nemusíte nic plést, stačí naházet tlustovlákna do kouta a pak do nich pořádně žuchnout

Upleťte si nábytek!

Ostré i ladně oblé křivky v jednom, zároveň ostrý kontrast bílé a červené. Že by ideální koupelna pro příznivce jistého fotbalového klubu? Ne, umyvadlo se jmenuje Abisko. Inspiraci našli designéři firmy Eumar ve švédském stejnojmeném národním parku

Přečíst si e-mail v umyvadle? Co dnes umí sanita

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama