Bydlení

18. června 2018 06:00

redakce Prima Zoom

6 věcí, které do bytu vnášejí sexuální energii. Zafungují i u vás?

To, jak zařídíme náš byt, má vliv i na sexuální život. Rozházené růže po posteli jsou kýč, ale milostné napětí do bytu vnesou i věci, o kterých bychom to ani nepředpokládali.

Modrá barva

Patrně byste to nečekali, ale modrá není jenom studenou barvou symbolizující klid případně rovnou melancholii. Odkazuje i na věrnost a důvěru. Tedy něco, co je ve vztahu opravdu potřeba. Modrá vás tak nerozpálí, ale podpoří pocit blízkosti.

Červená barva

Její schopnosti jsou známější, červená vzbuzuje vášeň, ale taky agresivitu (v kuchyni pak chuť kjídlu). Červená je spojena sláskou a vložnici tak zafunguje, ale dejte pozor. Není to neutrální barva, vyvolává silné emoce. Nepoužívejte ji na velké kusy nábytku, ideální bude, když sáhnete třeba po rudém povlečení.

Pořádek

Uklizená místnost podpoří dobrou náladu. Budeme se vní cítit uvolněněji než vneuspořádané místnosti. Nepořádek nás dokáže rozrušit a vtu chvíli nelze o nějaké sexuální energii ani uvažovat.

Prostor bez zrcadel

Vložnici, nebo alespoň u postele, by neměla být velká zrcadla. Ta vás mohou rozrušit, sebrat vaši pozornost. Pokud tedy máte velké zrcadlo vložnici, popřemýšlejte, jestli mu nebude lépe vpředsíni nebo vobývacím pokoji.

Žádné rodinné fotky

Ložnice by měla patřit jen milencům. Na stěnách vložnici by tak neměly viset fotky příslušníků rodiny. To způsobí jen rozrušení a nepříjemné pocity. Prostě by se na vás neměl dívat nikdo jiný, než partner či partnerka.

Vyšší teplota

Vzimě se nenažhavíte. Byt by tak neměl být chladný, zkrátka by vás neměl nutit, abyste si oblékli druhý svetr. Teplota hraje zásadní roli a je lepší, když se vbytě hezky zatopí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také