Bydlení

24. června 2014 06:02

redakce Prima Zoom

Čekají nás další vedra… Připravte se na ně!

Zaizolujte strop, klidně se vyspěte a hned 2x ušetřete! Teplo v bytech je skoro stejné jako venku a nejde vyvětrat. Už se to nedá vydržet. My však máme řešení, jak přežít tropické dny.

Známe elegantní řešení – zateplit střechu. To v praxi znamená kvalitně zaizolovat strop posledního podlaží vůči prostupu tepla.

Nejčastějším provedením ploché střechy je dvouplášťová konstrukce. To je možno s výhodou využít, protože mezi oběma plášti je dostatečně vysoká dutina. Do dutiny lze poměrně snadno foukat minerální magmarelaxovou izolaci.

Tato moderní technologie využívá nejkvalitnější izolační materiály přírodního původu. Proto je výsledek tak vynikající.

Přednosti poznáme i v zimním období. V topné sezoně nedochází k promrzání stropu a srážení vzdušné vlhkosti v rozích, takže se zde netvoří plíseň. Protože izolace zaplní celou dutinu, zhorší se podmínky pro usazování vos a sršňů.

Únik tepla v létě a v zimě po zateplení systémem MAGMARELAX.

Vzhůru do sedel šikmých střech!

Magmarelaxové izolace nejsou vynikající pouze pro domy s plochou střechou. Stejně vhodné jsou i pro domy se sedlovou střechou. Nová izolace stropu se projeví i v zimě. Dobře drží v domě teplo, takže ušetří tisíce korun za topení. Zateplení půdy pod šikmou střechou má další výhodu. Lze vytvořit novou, velice atraktivní podlahu na půdě. Rozšíří se tak obytný prostor, čímž se významně zhodnotí dům. Podlaha je smontována jako konstrukce z OSB desek, která vytvoří dutiny a ty se následně zafoukají. Povrch takto vytvořené podlahy je dokonale rovný a hladký. Dobře se udržuje a uklízí.

Izolace stropu zabrání přehřívání místností, ale i ušetří až 30 % nákladů za energie.

Tři mouchy jednou ranou

Zateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane vysloveně příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. Vše je hotovo za pár hodin bez hluku a nepořádku za plného chodu domácnosti.

Ročně ušetříte tisíce za topení a extrémy počasí už vás nerozhodí.

Získejte nyní letní slevu 20 % na jedničkovou minerální izolaci MAGMARELAX a nezávaznou prohlídku vašeho domu ZDARMA.

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.

Sdílejte článek
Štítky zima teplo dům střecha plochá střecha

Přečtěte si také