Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak bydlí Černé vdovy? Podívejte se na 8 nejlepších věcí z jejich domovů

Z jejich životů si jde brát inspiraci těžko, v jejich bytech ale najdete několik skvělých věcí, které by se hodily i k nám domů.
Vydáno: 06.03.2019
černé vdovy domov úvod
Autor: archiv Prima černé vdovy domov úvod
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Staré s novým

Johanin byt je kombinací starého s novým a tmavých barev se světlými odstíny. Zatímco kuchyň je moderní, aby se v ní dobře vařilo, obývací pokoj zdobí obrazy ve starých rámech. Funguje to. Stačí trocha odvahy a do moderního interiéru můžete dát dekorace nebo menší kusy nábytku, které vyhrabete na půdě či ve starožitnictví.

Nebojte se kombinovat starožitné dekorace s novým nábytkem
Autor: archiv Prima Nebojte se kombinovat starožitné dekorace s novým nábytkem

Kuchyňský ostrůvek

Ať už do něj umístíte sporák, nebo ho budete využívat jako plochu pro přípravu ingrediencí, je kuchyňský ostrůvek nesporně jednou z nejlepších kuchyňských vychytávek. Navíc nebudete otočení čelem ke zdi, ale do prostoru, komunikace s dalšími členy rodiny nebo s přáteli bude snazší i u vaření.

Ať už budete na kuchyňském ostrůvku počítat tisícovky jako Černé vdovy, nebo doopravdy vařit, bude se hodit!
Autor: archiv Prima Ať už budete na kuchyňském ostrůvku počítat tisícovky jako Černé vdovy, nebo doopravdy vařit, bude se hodit!

Zajímavé židle

Kuchyňská židle nemusí být jen dřevěná. Klidně může připomínat křeslo a hrát výraznými barvami. Přesně takové židle, jaké má v bytě Johana, rozzáří snad všechny kuchyně.

Výrazné židle kuchyň rozzáří
Autor: archiv Prima Výrazné židle kuchyň rozzáří

Všechny epizody Černých vdov můžete sledovat online.

Starožitný nábytek

Nemusíte shánět rokokové židle a dělat si z bytu mini Versailles. Dívejte se po skříňkách, stolech a židlích z dob první republiky nebo z poválečného období. Až do sedmdesátých let se jedná o kvalitní kusy, které vám ještě dlouho poslouží, vyhněte se normalizačnímu sektorovému nábytku a spíš se soustřeďte na vrchol československého designu, který přišel na přelomu padesátých a šedesátých let s Expo 58.

Starožitný nábytek krásně doplní místnost
Autor: archiv Prima Starožitný nábytek krásně doplní místnost

Hnědá sedačka 

Většina pohovek v hnědé barvě je nudná, jenže Veronika má v bytě jednu, která vystupuje z řady a stává se dominantním prvkem pokoje. Stačilo bílé lemování a pár výrazných polštářů. Pohovka pek rozhodně není nudná…

Hnědá sedačka nemusí být nudná
Autor: archiv Prima Hnědá sedačka nemusí být nudná

Odvážný koberec

Nebojte se koberců. Nekupujte ty celoplošné, spíše sáhněte po výrazných kusových kobercích a vrhněte se do tradičních vzorů. Perské koberce se paradoxně hodí do většiny moderních interiérů, jen se nesmí ztratit mezi dalšími kusy vybavení v podobných barvách. Nechte koberec opravdu zazářit a nepořizujte k němu jiné výrazné vybavení.

Výrazný koberec se nesmí v interiéru ztratit mezi vybavením v podobných barvách
Autor: archiv Prima Výrazný koberec se nesmí v interiéru ztratit mezi vybavením v podobných barvách

Židle místo stolku

Potřebujete konferenční stolek? Omyl.  Nahradí ho židle, na kterou si v případě potřeby může sednout návštěva.

Vkusná židle nahradí konferenční stolek
Autor: archiv Prima Vkusná židle nahradí konferenční stolek

Velké lampy

Stropní osvětlení se přeceňuje. Několik velkých lamp vytvoří dostatek světla i útulnou atmosféru. Jen je potřeba zvolit vhodná stínidla, která světlu dovolí, aby se rozptýlilo po pokoji a nekoncentrovalo se jen do jednoho bodu. Ideální jsou stínidla ve světlých barvách, třeba právě tohle krémové.

Zkuste velké lampy
Autor: archiv Prima Zkuste velké lampy

Zúčastněte se soutěže o šperky. Stačí sledovat Černé vdovy a správně odpovědět na otázky.

Článek je zařazen v: Černé vdovy , interiér , design
Reklama