Bydlení

20. listopadu 2015 05:15

Markéta Zídková

Chcete žít jako Leonardo DiCaprio? Tady je luxusní byt z filmu Vlk z Wall Street

Líbil by se vám?

Vlk z Wall Street, jeden z nejpopulárnějších filmů poslední doby, je opravdovou vizuální podívanou. Nejen proto, že zobrazuje dobu, kdy na Wall Street panovala pravidla Divokého západu, vzduchem létaly bankovky a bílý prášek neznámého původu a nahé blondýnky nakrucovaly svá dokonalá těla.

Úžasné jsou také interiéry plné luxusu a okázalé pompéznosti. Příkladem je úžasný byt na Manhattanu, který posh atmosféru krásně doplňoval. V tomhle bytě si bude v pátek 20. listopadu od 20.11 užívat Leonardo di Caprio ve filmu Vlk z Wall Street. Na Prima Max.

Loni se objevil v nabídce na realitním trhu a požadovaná cena byla 6,5 milionu dolarů, ale ten luxus stojí za to. Je to velký (232 m²) penthouse v Midtown East, konkrétně ve 31 a 32 patře domu s názvem Milan Condominium. Autorem interiéru je Peter Claman z SLCE Architects. Byt má naprosto magický výhled. Do oken mu vidí jen ze sousedních mrakodrapů. Pocit soukromí pak poskytuje přepychová lodžie s nerušeným výhledem, který se táhne až k zálivu.

A to z daleka není vše. Tenhle byt má bohatou hereckou minulost. Kromě Vlka z Wall Street se objevil také v seriálech Super drbna (Gossip Girl), Dobrá manželka (Good Wife) nebo Larry, kroť se (Curb Your Enthusiasm). Je to holt místo oplývající luxusem ale také geniem loci. Pojďme se na něj podívat.

Mohlo by vás zajímat: