Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Dětské pokoje dětí z celého světa

Stěžují si vaše ratolesti na to, že mají málo hraček nebo že dostaly k Vánocům povlečení na postel, které se jim moc nelíbí? Co by asi říkaly na to, kdyby postel neměly vůbec jako třeba šestiletý Bilal z Jordánska? Podívejte se, jak bydlí děti v různých částech světa.
Vydáno: 21.04.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fotograf Jamese Mollison vytvořil zajímavý projekt nazvaný „Where Children Sleep“. Projekt je tvořen úchvatnými snímky dětských pokojů dětí z celého světa. Ukažte fotografie svým rozmazleným miláčkům, až si azse budou stěžovat, třeba si kňourání pro příště rozmyslí.

Rozdíly dětských pokojů jsou totiž opravdu markantní. Zatímco rodiče dětí z Japonska jsou ochotní za dětské oblečení, šatičky pro panenky a další „nezbytné“ hračky utratit desetitisíce, děti v Indii či ve slumech v Brazílii jsou šťastné, pokud mají vůbec kde složit hlavu. Pojďte s námi nakouknout do různých koutů světa – místo, kde přebýváte, o vás totiž mnohdy prozradí více než tisíce slov.

Mohlo by vás zajímat:

Bromélie

Nekvetou vám doma rostliny? Potřebují šok!

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Bota má velikost cca 318. Jediné, co narušuje její vzhled, je střecha

Vlastníma rukama si postavili dům ve tvaru boty

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama