Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Dětské pokoje dětí z celého světa

Stěžují si vaše ratolesti na to, že mají málo hraček nebo že dostaly k Vánocům povlečení na postel, které se jim moc nelíbí? Co by asi říkaly na to, kdyby postel neměly vůbec jako třeba šestiletý Bilal z Jordánska? Podívejte se, jak bydlí děti v různých částech světa.
Vydáno: 21.04.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Fotograf Jamese Mollison vytvořil zajímavý projekt nazvaný „Where Children Sleep“. Projekt je tvořen úchvatnými snímky dětských pokojů dětí z celého světa. Ukažte fotografie svým rozmazleným miláčkům, až si azse budou stěžovat, třeba si kňourání pro příště rozmyslí.

Rozdíly dětských pokojů jsou totiž opravdu markantní. Zatímco rodiče dětí z Japonska jsou ochotní za dětské oblečení, šatičky pro panenky a další „nezbytné“ hračky utratit desetitisíce, děti v Indii či ve slumech v Brazílii jsou šťastné, pokud mají vůbec kde složit hlavu. Pojďte s námi nakouknout do různých koutů světa – místo, kde přebýváte, o vás totiž mnohdy prozradí více než tisíce slov.

Mohlo by vás zajímat:

Bromélie

Nekvetou vám doma rostliny? Potřebují šok!

Hotel V8 ve Stuttgartu nenechá žádného milovníka aut v klidu

Co vše se dá vyrobit z auta? Projděte si hotel V8 a uvidíte

Bota má velikost cca 318. Jediné, co narušuje její vzhled, je střecha

Vlastníma rukama si postavili dům ve tvaru boty

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama