Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Díky bílé barvě je luxusní srub světlý a vzdušný

Luxus ve dřevě.
Vydáno: 04.03.2016
Prostorný a světlý, tak by se dal tento moderní dřevěný srub jednoduše charakterizovat
Prostorný a světlý, tak by se dal tento moderní dřevěný srub jednoduše charakterizovat Autor: Decoholic.org
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Máte taky svou chatu nebo chalupu někde v horách, u lesa, nebo u rybníka? Pak si jistě užíváte onu blízkost přírody, která člověka láká odjet z města na chvíli pryč. Jak to ale vypadá uvnitř takových víkendových obydlí? Nad tím se zamyslela švýcarská designérka Marianne Tiegen a navrhla luxusní interiér jednoho dřevěného srubu.

Jak uvidíte v naší galerii, jedná se skutečně o velmi komfortní prostředí plné světla. Za to sice mohou prostorná okna, ale mladá designérka světlost podpořila množstvím bílých prvků. Jde nejen o stěny a strop, ale světlý je i prostorný gauč a jednoduché závěsy.

 I koupelna ve srubu stojí za návštěvu. Dýchá poklidem a relaxací
I koupelna ve srubu stojí za návštěvu. Dýchá poklidem a relaxací
Decoholic.org

Příjemný kontrast s bílou tvoří hřejivá struktura tmavšího dřeva konstrukce a stěn srubu a pochopitelně i tmavší podlaha a téměř černý koberec. V moderně upraveném srubu se také snoubí jistá drsnost opracovaného dřeva a lněných látek s lesklou kůží na sedacím nábytku a vyleštěnou podlahou.

V takovém srubu by se dalo bydlet celý rok, co říkáte? Až uvidíte všechny fotografie interiéru, možná vás bude design Marianne Tiegen inspirovat k nějakým vlastním úpravám chaty, nebo dokonce vašeho domu či bytu.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Piknik můžete mít každý den ....

20 zelených nápadů inspirovaných přírodou

Čtyři spřátelené páry si postavily své letní bungalovy vedle sebe

Čtyři kamarádi, čtyři bungalovy na jednom pozemku

Článek je zařazen v:
Reklama