Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Díky mobilům je druhý nejbohatší muž světa. Prohlédněte si jeho dům

Když druhý nejbohatší muž na světě Carlos Slim Helú letos na jaře nabídl k prodeji svůj dům v New Yorku, objevilo se jen několik málo fotografií interiérů.
Vydáno: 06.11.2015
Dům krátce po jeho dokončení koupil americký podnikatel a filantrop Benjamin N. Duke.
Dům krátce po jeho dokončení koupil americký podnikatel a filantrop Benjamin N. Duke. Autor: Playboy.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokaždé, když si někdo v Americe zavolá, přiteče tomuto muži pár drobných. Těch pár drobných podle odborníků udělá za hodinu 50 až 60 milionů dolarů. Podívejte se s námi dnes do jeho newyorské rezidence, kterou měl k tomu, aby v tomto městě mohl občas přespat.

Díky nám máte možnost projít se vnitřkem úchvatné budovy z roku 1901 a popustit přitom uzdu své fantazii – to proto, že je na prodej.

Pět pater, 25 místností a mimo jiné 11 krbů – to vše byste měli k dispozici v domě s poněkud komplikovaným jménem Benjamin N. and Sarah Duke House. Najdete ho na rohu Páté avenue a 82 Východní ulice poblíž Central Parku. Dům nabízí výhled z terasy na sousední Metropolitní muzeum umění a mexický magnát Carlos Slim ho koupil v roce 2010 za 44 milionů dolarů s tím, že jej bude využívat během svých obchodních cest do New Yorku. Letos v květnu ho ale nabídl k prodeji za téměř dvojnásobek ceny, tedy 80 milionů dolarů.

Velkorysá okna vpouštějí do interiéru dostatek světla.
Velkorysá okna vpouštějí do interiéru dostatek světla.
Playboy.com

To na druhou stranu není zase až tak hrozivá částka, když si uvědomíme, že Carlos Slim Helú je po Billu Gatesovi druhým nejbohatším mužem na světě. Jeho majetek, založený na telekomunikačních firmách, se odhaduje na 77,1 miliardy dolarů.

(mil)

Mohlo by vás zajímat:

Z výšky sídlo Marcuse Perssona působí, jako by bylo opuštěné kdesi v přírodě. Kdepak, nachází se v Los Angeles, ve čtvrti Beverly Hills!

Zakladatel Minecraftu Marcus Persson koupil dům plný neuvěřitelných věcí

MMM Corones

Slavná architektka Zaha Hadid postavila na vrcholu hory jedinečné muzeum

 Dům s obytnou plochou 500 m² působí, jako by byl teprve nedávno dostavěný

Cindy Crawford nabídla k prodeji úchvatný dům s výhledem na oceán


Článek je zařazen v:
Reklama