Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Cindy Crawford nabídla k prodeji úchvatný dům s výhledem na oceán

Dům je na kouzelném místě.
Vydáno: 26.08.2015
 Dům s obytnou plochou 500 m² působí, jako by byl teprve nedávno dostavěný
Autor: profimedia Dům s obytnou plochou 500 m² působí, jako by byl teprve nedávno dostavěný
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Slavná modelka a herečka Cindy Crawford se s manželem rozhodla po roce prodat dům a pozemek, který koupili, a to za dvojnásobek původní kupní ceny! Malibu Beach House získali před rokem v červnu za v přepočtu 146,5 milionů korun. Nutno ovšem dodat, že to byl sice luxusní, ale starší dům z roku 1958 a že měl svá léta nejspíš za sebou, když se ho slavný pár rozhodl důkladně zrekonstruovat.

Při pohledu na zrenovované obydlí byste ani neřekli, že jde o rekonstrukci. Dům s obytnou plochou 500 m² působí, jako by byl teprve nedávno dostavěný. Najdete v něm 4 ložnice a 4 koupelny spolu velkým pokojem. Slavní manželé se nebáli investovat a pořídili do celého objektu novou francouzskou dubovou podlahu. Strop nechali odkrytý, aby byly vidět podpůrné trámy. Všude uvnitř vás obklopí bílá barva a směrem do snižujícího se údolí jen minimum stěn, místo nich samá okna. Vzdušný dojem ještě umocňují dveře, které lze dokořán otevřít na rozlehlou terasu.

 V místnosti je i krb
Autor: profimedia V místnosti je i krb

Z největšího pokoje dohlédnete až na oceán. Nachází se v něm i kuchyň připravená splnit požadavky největších gurmánů a jednoduchý, avšak úhledný jídelní kout. V místnosti je i krb. V koupelně se pak můžete cachtat ve volně stojící vaně a zahřát se v parní sprše. Obě patra obepíná prostorná terasa s pěkným výhledem do zeleného okolí a na modravý oceán.

Dům, u kterého se v realitce nakonec objevila cena v přepočtu cca 320 mil. Kč, stojí na pozemku velikém zhruba 5 700 m2 a pro blízké obyvatele vede nedaleko něj soukromá cestička na pláž. Když byste se po ní vydali až k blízkému příboji, možná byste na cestě potkali Julii Roberts, Chada Smitha z Red Hot Chilli Peppers, Gwyneth Paltrow anebo někoho jiného ze slavných, a jak už to tak vypadá, brzy i bývalých sousedů Cindy Crawford a její rodiny.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Pod vilami developeři zřídí umělé korály

Za 50 milionů korun můžete mít dům s ložnicí pod vodní hladinou

Dokonalé mimikry

Jak to jenom udělali? Dům v Polsku se bude vznášet v lese

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama