Bydlení

1. července 2021 14:00

Matouš Hartman

Snowboardistka se přestěhovala do dodávky. Sama ji opravila a bydlí v Alpách

Před pandemií se chtěla přestěhovat do Kanady. Z plánů sešlo, ale mladá Hatti Webster se snů o cestování nevzdala. Během lockdownu si pořídila starou dodávku a dala se do rekonstrukce. Na jejím konci je jedna z nejhezčích obytných dodávek vůbec!

Sedmadvacetiletá žena zBristolu bydlela srodiči a kvůli pandemii nemohla cestovat. Volný čas ovšem dokázala skvěle využít. Za 150 tisíc korun si pořídila starší dodávku a za dalších 150 tisíc ji proměnila vdomov na kolech. A nespokojila se smálem!

Vysouvací stůl i umyvadlo

Hodně dodávek je jen na přespávání během cest, jenže tahle je jiná. Kromě postele súložným prostorem nabízí i vysouvací pracovní stůl, skříňky pod stropem, a dokonce umyvadlo pro základní hygienu!

Samozřejmostí je kuchyňská linka svarnou deskou, úložnými prostory a poličkami na zavařovací sklenice pro skladování potravin. Hattivše dovedla do detailu, včetně závěsů na oknech nebo osvětlení pomocí populárních světelných řetězů.

Přestěhovala se do Alp

Obdivuhodné, že proměnu udělala Hattisama jen spomocí svého tatínka. Když bylo hotovo, rychle se vydala zBritánie do Francie. Miluje snowboarding, takže zamířila do francouzských Alp, kde si užívá horského prostředí.

Další povedené proměny dodávek:


Přečtěte si také