Bydlení

12. prosince 2020 08:00

redakce Prima Zoom

Manželé proměnili dodávku na byt s koupelnou i kuchyní. Nechybí ani toaleta

Zatímco většina z nás zůstávala doma a čekala, až to nejhorší přejde, jeden britský pár se rozhodl, že si vybuduje zbrusu nové bydlení. Dvojice předělala dodávku na plnohodnotný byt, ve kterém jsou koupelna, kuchyň, topení a prostorná postel i dostatek úložného prostoru.

Sarah Gray a její manžel Robert už do rekonstrukce investovali téměř 370 tisíc, ale výsledek stojí za to. Stylový interiér vodstínech modré, tyrkysové a šedé nabízí všechno, co je při cestování potřeba. Dodávka by měla manželům sloužit hlavně na cestování, ale oproti jiným obytným vozům je opravdu velkoryse vybavená.

Nejdražší položkou bylo topení, které manželé instalovali hned po začátku prací na rekonstrukci. Dodávku bylo také potřeba zateplit a vnitřek obložit dřevěnými palubky. Většinu prostoru zabírá velká postel, ale našlo se tu místo i pro praktickou kuchyňku a hlavně koupelnu, která součástí obytných dodávek většinou nebývá.

Manželé se chtějí, jen co to půjde, vydat na cesty po jižní Evropě, vplánu mají navštívit Španělsko, Itálii i Chorvatsko. Každopádně nebudou potřebovat hotely, protože vjejich dodávce je snad úplně všechno!

Další zajímavé obytné dodávky:


Přečtěte si také