Bydlení

29. března 2014 20:56

Markéta Zídková

Fenomén Rodinná pouta: Jak to vypadalo u sporáku v ateliérech?

Seriál Rodinná pouta dosáhl 540 dílů, Andrea Rubešová (hrála ji Dana Morávková) vystřídala 11 milenců a na obrazovce se také předvedla řada interiérů. Podívejte se, jak to vypadalo v kuchyni.

Populární seriál Rodinná pouta, který nyní můžete opět sledovat každý všechní den na novém kanálu Prima STAR,se vysílal od roku 2004. Nakonec strávil na obrazovce 29 700 minut, než se plynule proměnil ve Velmi křehké vztahy, strávili jste s ním u obrazovky docela výraznou část svého života.

Během té doby jsme se podívali k Rubešovým do kuchyně, obývacího pokoje, haly, na schodiště i do ložnice. Interiéry odpovídaly tehdejším trendům. Tak si pojďte s námi zavzpomínat na to, jak tehdy vypadaly kuchyně. Co v nich bylo a jaký dekor byl populární.

V galerii v úvodu článku najdete kuchyni z třetí série seriálu, tedy z druhé poloviny nultých let. Rodinná pouta skončila v roce 2007 – je to tak připomínka toho, jak se bydlelo před čtrnáctilety. Zároveň tak můžete posoudit, jak moc se bydlení od té doby změnilo.

Podívejte se na další seriálové byty:


Přečtěte si také