Bydlení

23. ledna 2018 06:00

Tereza Javorová

GALERIE: Z toho pohledu mrazí! Mladík zdolává nebezpečné vrcholy budov

Zatímco některým z nás se dělá špatně, když doma vylezeme na židli nebo žebřík, tenhle mladík zdolává výškové budovy po celém světě. Z jeho adrenalinového koníčku vznikají fotografie, ze nichž běhá mráz po zádech. Posuďte sami, je to blázen, nebo hrdina?

Jmenuje se Alexander Farrell a jeho instagramový účet je opravdu jen pro otrlé povahy. Na většině svých fotek totiž pózuje skamenným výrazem ve tváři na střechách mrakodrapů, stadionů, podivuhodných konstrukcí i skleněných střech, a ve svých fanoušcích tím vyvolává obdivné lapání po dechu i nepříjemné mrazení.

Alexander si dává záležet na tom, aby na většině snímků nebyla vidět jeho tvář, ale jen dechberoucí výhled. A daří se mu to na výbornou! Na Instagramu má řadu fanoušků, od kterých sklízí obdivné komentáře. Alex je samozřejmě tak trochu blázen. Riziko, které zdolávání takto nebezpečných míst představuje, je obrovské a mladík vědomě hazarduje se svým životem. Nebyl by prvním ani posledním „rooftop runnerem“, jak si parta těchto lidí říká, kterému by se jeho koníček mohl stát osudným. Ne že by ho to vššak odrazovalo, spíše naopak!

Podívejte se do galerie na jeho mrazivou sérii. Podobné snímky však vy sami raději nezkoušejte!

(mb)

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také