Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Hádejte, k čemu to je dobré? Trénink vúdú nebo...

Ne, nenabádáme vás k černé magii, jen vám chceme pomoci, pokud neustále ztrácíte tužky.
Vydáno: 12.08.2014
„Nelítostný“ držák na tužky propíchaný jak řešeto.
Autor: Markstechnologynews.com „Nelítostný“ držák na tužky propíchaný jak řešeto.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už je to tak, i v době počítačů, tabletů a mobilů občas musíme něco napsat nebo vyplnit ručně a pak je naší kamarádkou tužka nebo propiska. Jenže jak to bývá, ty se velmi lehko ztrácejí, odnášejí a zkrátka mizí, "samy od sebe", občas jim někdo pomůže... Proto je nejlepší mít jich hned několik a pěkně pohromadě. A také se naučit je na stejné místo vracet. Proto jsme pro vás našli pár vtipných stojánků na tužky – jistě, můžete mít klasiku: hrnečky, konzervy, krabičky i nejrůznější uniformní drátěné válečky, které s ostatním kancelářským náčiním na stole spojuje jednotný design. Pokud takových stolů je v místnosti vícero, je to sice úhledné, ale také dosti strohé.

Co takhle vybočit z řady a pořídit si jako zásobník tužek a propisek něco originálního? Nějaký nevšední kalíšek, který dokáže vykouzlit úsměv a zaujmout? Posbírali jsme pro vás pár nápadů, jak by držáky na tužky mohly vypadat. Stačí se podívat a inspirovat a jistě nějaký ten svůj originální bude časem zdobit i vaše pracovní místo.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Kam s ním? Pod dveře

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Tvor z jiného světa. Můžete s ním sepsat třeba své paměti

Co je to? Můžete to mít doma

Ochlaďte se s úsměvem!

Je libo zubní protézu nebo dinosaura? Nápaditá tvořítka na led

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama