Bydlení

17. června 2015 06:00

Klára Beščecová

Inspirace: 20 rozkvetlých kuchyní

Milujete přírodu a rádi vaříte? Pak si určitě vyzdobte kuchyň květinami. Kupovat stále nové a nové nebo trhat na louce každý den několik rozkvetlých krasotinek ale nemusíte. Stačí si místo plné vůní laskomin zkrášlit květinovým vzorem. Máme pro vás 20 rozkvetlých kuchyní z celého světa.

Květy dokážou hrát nejrůznějšími barvami. Právě to, že jsou oslavou života a ještě tak barevnou a veselou, může rozjasnit nejednu kuchyň. Nemusíte hned sahat po štětci sbarvami a napodobovat slavné malíře svými výtvory na dvířkách skříněk. I když i to se počítá, máte-li chuť.

Stačí si koupit třeba jen slaměnky a zavěsit si je na zeď. Můžete rovněž koupit polštáře na židle skvětinovým vzorem nebo si vyzdobit kuchyň obrázky spřírodními motivy. Možností je spousta.

My jsme pro vás vybrali kuchyně, které už byly komponovány skvětinovou výzdobou. Najdete ji na stěnách, na obkladech, ale třeba i na záclonkách a opěradlech židlí u jídelního stolu.

Kterou zkvětin či variací na květinové vzory zvolíte, je na vašem vkusu. Stačí dobře sladit barvy, jak se podařilo designérům a obyvatelům bytů vnaší galerii květinových kuchyní.

A nezapomeňte, že drobná kvítka mohou díky své pestrobarevnosti na bílém podkladu nenápadně spojit mnoho barevných odstínů, které se vám vkuchyni časem nakupily.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také