Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Inspirace: 20 rozkvetlých kuchyní

Milujete přírodu a rádi vaříte? Pak si určitě vyzdobte kuchyň květinami. Kupovat stále nové a nové nebo trhat na louce každý den několik rozkvetlých krasotinek ale nemusíte. Stačí si místo plné vůní laskomin zkrášlit květinovým vzorem. Máme pro vás 20 rozkvetlých kuchyní z celého světa.
Vydáno: 17.06.2015
V této kuchyňce léto nikdy nekončí.
V této kuchyňce léto nikdy nekončí. Autor: Libba.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Květy dokážou hrát nejrůznějšími barvami. Právě to, že jsou oslavou života a ještě tak barevnou a veselou, může rozjasnit nejednu kuchyň. Nemusíte hned sahat po štětci s barvami a napodobovat slavné malíře svými výtvory na dvířkách skříněk. I když i to se počítá, máte-li chuť.

Stačí si koupit třeba jen slaměnky a zavěsit si je na zeď. Můžete rovněž koupit polštáře na židle s květinovým vzorem nebo si vyzdobit kuchyň obrázky s přírodními motivy. Možností je spousta.

My jsme pro vás vybrali kuchyně, které už byly komponovány s květinovou výzdobou. Najdete ji na stěnách, na obkladech, ale třeba i na záclonkách a opěradlech židlí u jídelního stolu.

I letmý náznak květinové výzdoby může interiér zpříjemnit.
I letmý náznak květinové výzdoby může interiér zpříjemnit.
Kitchen-decor-design-ideas.com

Kterou z květin či variací na květinové vzory zvolíte, je na vašem vkusu. Stačí dobře sladit barvy, jak se podařilo designérům a obyvatelům bytů v naší galerii květinových kuchyní.

A nezapomeňte, že drobná kvítka mohou díky své pestrobarevnosti na bílém podkladu nenápadně spojit mnoho barevných odstínů, které se vám v kuchyni časem nakupily.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Lednici nenechávejte dlouho otevřenou a potraviny v ní skladujte efektivně

Úsporná kuchyně: Tipy, jak skladovat potraviny i šetřit za energii

Na tom, co jíme, opravdu záleží

Chcete být spokojenější? Změňte jídelníček! Která kuchyně je nejlepší?

Reportáž - Jak zabránit plýtvání

Praktické TIPY do kuchyně: Jak správně skladovat potraviny?


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama