reklama

INSPIRACE: 20 skvělých nápadů, jak využít zbylé trubky ze stavby

zidkovm
5. února 2016
Co se zbylými trubkami? Vyrobte si nábytek či jiné drobnosti.
reklama

Po rekonstrukci koupelny a topení se vynoří vždy otázka, co s odpadem. Hodně z něj asi skončí ve velkoobjemovém kontejneru, zbytky trubek ale nevyhazujte! Můžete z nich vyrobit další užitečné věci do domácnosti. Stačí mrknout do naší galerie a uvidíte, že nápadů je nepřeberné množství.

Kovové trubky mají jako stavební materiál pro nábytek výhodu ve své pevnosti a často také nižší váze. Jsou duté a přesto odolné. Jako konstrukce pro stůl, židle a poličky se tak hodí skvěle. A právě to jsou možnosti, které zbytkům trubek umožní další využití. Nehledě na to, že jejich koupě vždy něco stojí a jen tak vyhodit peníze oknem si dnes rozmyslí asi každý.

Výroba nábytku je ale jen jeden směr, jakým se při zpracování trubek můžete vydat. Další jsou nejrůznější větší či menší držáky. Zohýbané trubky umí například udržet váš tablet v poloze, abyste na něj viděli třeba při vaření, a poslouží skvěle také jako praktický držák papírových utěrek.

Možná vás ale v naší galerii okouzlí spíš extra lehký překapávač na kávu. Nebo netradiční botník či nezvyklá vinotéka? Stačí galerii otevřít a uvidíte, že se s trubkami dá opravdu nápaditě a prakticky pohrát.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: galerienábytektrubka
reklama