Bydlení

15. března 2019 10:00

Markéta Kašková

Jak se staví sen promění bydlení bojovnici Andree 13. ledna ve 22.55 na Primě

Naši designéři vylepší bydlení paní Andree a malého Filípka. Dívejte se 13. ledna od 22.55 na Primu a nechte se inspirovat pro své bydlení.

Andrea je maminkou pětiletého Filipa.Vychovává ho sama, ale to jí nebrání vtom, aby mu dopřála nádherné dětství. Minulý rok byl pro ni však velmi náročný. Musela čelit velké životní zkoušce. Diagnostikovali jí rakovinu prsu. Nemoc ji dostala na kolena, ale nezlomila. Je to velká bojovnice a rve se za svůj život nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli svému synovi Filípkovi. To pro něj by chtěla vytvořit vlastní bydlení, domov, kde spolu budou žít.

Jak se staví sen s Andreou Chaloupkovou si můžete pustit zdarma na iprima.cz, kde najdete i všechny ostatní epizody.

Na jednoho člověka je toho až moc

Minulý podzim byla Andrea hodně unavená, začala vynechávat své oblíbené sportovní aktivity. Bulka, kterou si našla vprsu, byla podle lékařů jen uzlina. Ta ale nemizela. A tak následovala další vyšetření a šokující diagnóza zhoubného nádoru vprsu. Pak léčba – chemoterapie, záchovná operace prsa, mrtvička, potvrzení genetické mutace BRCA, hormonální léčba (Andrejka říká chemická kastrace), kvůli zjištěné vadě srdce a leidenské mutaci ještě další léky. Vsrpnu podstoupila oboustrannou mastektomii.

Podívejte se na rozhovor s Annou Slováčkovou, která s rakovinou prsu také statečně bojuje.O nemoci se rozhodla natáčet videa.

Proměny se ujme dvojice Marek a Andrea

Reprízu dalšího díluJak se staví sen – extrauvidíte v pondělí 13. lednave 22.55na Primě.


Přečtěte si také