Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Johnny Depp a Amber Heard si pořídili v Anglii hnízdečko lásky

Kouzlo staré dobré Anglie.
Vydáno: 29.07.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších herců současnosti Johnny Depp prožívá v soukromí zřejmě dost hektické období: V únoru 2015 si po tříletém vztahu vzal svou o více než 20 let mladší bisexuální přítelkyní Amber Heard - mejdan proběhl na jeho soukromém ostrově na Bahamách. Teď ovšem média spekulují o tom, že vztah není příliš funkční a že se oba herci jen hádají, i když se skoro vůbec nevidí - oba jsou velmi pracovně vytížení, Johnny Depp strávil posledních několik měsíců strávil natáčením dalšího dílů Pirátů z Karibiku Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. A tak Depp určitě ocení klid svého venkovsného panství, které si před nedávnem s Amber pořídili. 

Stejně jako řadu dalších celebrit jej Spojené království okouzlilo natolik, že si zde koupil opravu luxusní sídlo. Opatství Downtown herce přišlo na 13 miliónů liber, což je v přepočtu skoro půl miliardy korun. Není se čemu divit, přepychový dům je zařízen stylovým starožitným nábytkem a disponuje 12 ti ložnicemi a 8 koupelnami.

K panství dále patří pozemky v celkové rozloze 850 akrů. Ohromující sídlo, které vypadá jako vystřižené z románu Jane Austenové, poskytne jistě Johnnymu a jeho nové rodince veškerý komfort, který potřebují. Posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat:

Miley Cyrus potřebuje trochu venkova

Miley Cyrus si pořídila ranč. Bude chovat koně a slepice?

Gauč designéři přivezli z Itálie, svítidla pořídili od švýcarské firmy

Dům Cullenových z Twilight ságy má neuvěřitelně zdařilý interiér

Prostě tu pizzu "Mileyu"

Miley Cyrus miluje pizzu nadevše. Podívejte se, jaké si pořídila úchylné povlečení


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama