Bydlení

29. července 2014 04:31

Markéta Zídková

Johnny Depp a Amber Heard si pořídili v Anglii hnízdečko lásky

Kouzlo staré dobré Anglie.

Jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších herců současnosti Johnny Depp prožívá v soukromí zřejmě dost hektické období: V únoru 2015 si po tříletém vztahu vzal svou o více než 20 let mladší bisexuální přítelkyníAmber Heard - mejdan proběhl na jeho soukromém ostrově na Bahamách. Teď ovšem média spekulují o tom, že vztah není příliš funkční a že se oba herci jen hádají, i když se skoro vůbec nevidí - oba jsou velmi pracovně vytížení, Johnny Depp strávil posledních několik měsíců strávil natáčením dalšího dílů Pirátů z KaribikuPirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. A tak Depp určitě ocení klid svého venkovsného panství, které si před nedávnem s Amber pořídili.

Stejně jako řadu dalších celebrit jej Spojené království okouzlilo natolik, že si zde koupil opravu luxusní sídlo. Opatství Downtown herce přišlo na 13 miliónů liber, což je v přepočtu skoro půl miliardy korun. Není se čemu divit, přepychový dům je zařízen stylovým starožitným nábytkem a disponuje 12 ti ložnicemi a 8 koupelnami.

K panství dále patří pozemky v celkové rozloze 850 akrů. Ohromující sídlo, které vypadá jako vystřižené z románu Jane Austenové, poskytne jistě Johnnymu a jeho nové rodince veškerý komfort, který potřebují. Posuďte sami.

Mohlo by vás zajímat: