návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Květinové vzory v interiéru: Pozvěte domů barvy, svěžest i exotiku

skrivaa , Vydáno: 02.03.2018
Ložnice je jedním z míst, kam moderní květinové vzory dostaneme naprosto bez problémů. Třeba na povlečení, přehozech nebo závěsech.
Autor: istock.com Ložnice je jedním z míst, kam moderní květinové vzory dostaneme naprosto bez problémů. Třeba na povlečení, přehozech nebo závěsech.
Vzory s rozkvetlými květinami se drží v popředí už několikátou sezonu a ani letos neustupují ze své slávy. Nebojte se jich, vždyť s nimi do interiéru dostanete přívětivou barevnost, svěžest i exotiku.

reklama

Díky květinovým vzorům se do vašeho bytu vloudí neotřelé křivky a barvy, kterým jste se možná ještě nedávno spíše snažili vyhýbat. Zapomeňte na nudu a šeď, přestaňte se držet při zdi a pusťte do svého domova příval květin ještě teď v zimě, uvidíte, že nebudete litovat.

Květinové vzory pro rok 2018

Už loňská volba barvy roku – šťavnaté Greenery – signalizovala trend návratu k přírodě. A letos v něm interiéroví designéři pokračují i tím, že prožíváme velký květinový comeback s veselými vzory na tisíc způsobů. Květiny můžete pozvat do svého bytu na tapetách nebo různých textilních doplňcích, ale jde to i mnohem originálněji. Nevěříte? Podívejte se do fotogalerie.

Při plánování květinové invaze do vašeho obydlí vycházejte z možností, které máte. Pokud se zrovna nechcete pouštět do celkové rekonstrukce koupelny nebo se bojíte, že se vám květinové obklady brzy okoukají, zaměřte se spíše na doplňky typu sprchového závěsu nebo předložky k vaně. Podobný postup můžete zvolit i v obýváku. Proč hned kupovat novou sedačku posetou květinami, když ta, kterou máte, zatím slouží. Ale určitě nebude problém sezení oživit hromadou květinových polštářků.

Květinová inspirace pro váš obývák. Ve hře jsou tapety, závěsy nebo alespoň polštářky. Foto: Květinová inspirace pro váš obývák. Ve hře jsou tapety, závěsy nebo alespoň polštářky. Foto: istock.com

(bras)

Další články:

Freakebana vás bude bavit.

Freakebana: Poznejte nový divoký květinový trend, který balancuje mezi krásou a ošklivostí. Troufnete si na něj?

Korek je úžasný materiál.

Z korku nemusí být jen zátka v lahvi vína. Pozvěte tento unikátní materiál do interiéru

Jak si zařídit cestovatelský byt?

INSPIRACE: Jak vypadá bydlení těch, kteří jsou věčně na cestách? Vylaďte svůj domov se stylu cestování

reklama

Článek je zařazen v: květiny , dekorace , bydlení , styl , inspirace , domov , vzory , interiéry

reklama

Přečtěte si také