Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Lady Gaga si koupila dům za 23 mil. dolarů. Je v něm i netopýří jeskyně

Nomen omen: Anglicky gaga znamená bláznivý a Lady Gaga prostě dělá bláznivé věci.
Vydáno: 24.10.2014
Hvězdy jsou přelétavé, ale tohle místo je kouzelné
Autor: profimedia.com Hvězdy jsou přelétavé, ale tohle místo je kouzelné
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový dům popové zpěvačky Lagy Gaga se nachází v Malibu, městečku pohodlně uvelebeném podél půvabné písečné pláže na pobřeží Tichého oceánu. Je to kouzelné místo, její nový dům je hned u moře, navíc obklopen pozemkem o rozloze šest akrů, který zaručuje dokonalé soukromí a umožňuje vlastnit stáj, jízdárnu i pastviny pro koně.

Jak už u takových domů bývá, nezbytností je vlastní tělocvična, bazén se slanou vodou, vinný sklípek na 800 lahví vína, domácí kino, obrovský trezor a již zmíněná kuriozita – tzv. netopýří jeskyně. Název naznačuje zálibu pro absurditu, ve skutečnosti je to ale „hrací" zóna domu s bowlingovou dráhou a hracími automaty. Přístupná je z obývacího pokoje. Vybudoval ji původní majitel domu Dan Romanelli, jeden ze šéfů filmové produkční společnosti Warner Bros, který dům zrekonstruoval, přestavěl a nyní prodal Lady Gaga. Vrtá vám hlavou, proč by tato prostora měla nést název Batcave (Netopýří jeskyně)? Dost pravděpodobně to souvisí s pracovními úspěchy Dana Romanelliho, který listu The Wall Street Journal řekl, že "(film) Batman mu pomohl vybudovat jeho divizi produktů pro zákazníky".

 

 

Kontroverzní zpěvačka Lady Gaga si vyzpívala 190 milionů korun. Foto:

Jinak má dům osmadvacetileté mladé ženy pět ložnic a dvanáct koupelen, stál 23 milionů dolarů (483 milionů korun).

Kontroverzní zpěvačka proslulá extravagantními kostýmy se tentokrát docela rozšoupla, v roce 2012 si pořídila neskutečně usedlý měšťanský domek s pouhými čtyřmi ložnicemi za 1,7 milionu dolarů (tehdy 35,7 milionů korun), což je vzhledem k jejím příjmům zanedbatelná částka. Dům stojí v Pensylvánii v obci Lititz. Na druhou stranu zpěvačka má momentálně dluhy, takže je otázkou, zda si ho také ponechá.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

 

V nehostinném okolí Los Angeles je zelená zahrada těžce zaplacená

Podívejte se, jaký zámeček si postavil drsňák Mark Wahlberg

Pozoruhodná je hlavně odvaha financovat bytový projekt, jehož stavba se prodražuje o 900 složitě vysázených stromů

Lesodrap: V Miláně vyrostl les do nebe

Na adrese 432 Park Avenue stojí druhý nejvyšší mrakodrap v New Yorku

Takto vypadá byt, který je na západní polokouli nejblíž nebesům

Článek je zařazen v:
Reklama