návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

PŘED a PO: Proměna z Jak se staví sen pro maminku, která bojuje se zákeřnou nemocí

, Vydáno: 16.04.2019
Před a Po Jak se staví sen 10. epizoda
Autor: archiv Prima Před a Po Jak se staví sen 10. epizoda
Janu do pořadu přihlásili dcera a syn, kteří chtěli nemocné mamince splnit sen. Jana si vždy přála novou kuchyň, ale poslední roky na rekonstrukci nezbývalo sil kvůli těžké nemoci. Jana se o celou rodinu vždycky krásně starala a sourozenci měli krásné dětství. Proměna nebyla nejen pro maminku, ale i pro tatínka, který je teď Janě velkou oporou. Podívejte se, jak celá proměna dopadla.

reklama

Maminka měla květinářství a svoji práci vždy milovala. Cítila se však velmi unavená a náhle se u ní objevily i problémy se zažíváním. Jana si musela vyslechnout velmi špatnou zprávu – byla u ní diagnostikována rakovina střev a to v pokročilém stadiu. Prodělala chemoterapie a operaci střev. Bohužel se jí objevily metastázy na játrech, které nejsou operovatelné, a tak paní Jana podstupuje další série chemoterapií a biologickou léčbu.

Na celou epizodu se můžete podívat ZDE.

Podívejte se do naší galerie PŘED a PO

Proměny se ujala dvojice Martina Pištěláková a Jan Bek

Novou dvojící je Martina s Honzou, kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii, kterou využívají na maximum.

Martina Pištěláková

Martina Pištěláková

Nový designér pořadu Jak se staví sen Jan Bek

Ing. arch. Jan Bek

Problémem bylo málo místa v panelákovém bytě

Jana s Vlastou si pořídili před 23 lety třípokojový byt v paneláku. Zhruba 8 let žili v bytě v takovém stavu, v jakém ho koupili, a až poté se pustili do rekonstrukce. Ta však probíhala za chodu a ještě k tomu se dvěma dětmi. Před pěti lety zrekonstruovali obývák a ložnici, ale šlo spíš o kosmetické úpravy – vymalování, nové skříňky a tapeta. Největším snem paní Jany byla nová kuchyň a koupelna.

Chyběla energie na přestavbu

Když už děti dospěly a vypadalo to, že se dvojice pustí do vysněné kuchyně a koupelny, zasadil osud těžkou ránu. Jana musela nechat podnikání. Našetřené peníze šly na běžný chod domácnosti. Největší problém byl však v chybějící energii. Byt byl rekonstruovaný jen částečně. Bylo zde staré jádro a nová kuchyň byla maminčiným velkým snem. Tým Jak se staví sen udělal vše pro to, aby paní Jana svou vysněnou kuchyň dostala.

A nezapomeňte, že další sezóna se už připravuje! Budeme ji vysílat na jaře 2020. Více informací o pořadu a všechny epizody najdete ZDE

Mohlo by vás zajímat:

Jak se staví sen, 9.díl

PŘED a PO: Takhle dopadla proměna z Jak se staví sen pro babičku s vnoučaty

Jak se staví sen (9), Obývák

Kolik stála proměna bydlení pro babičku s vnoučaty z Jak se staví sen? Tady je podrobný rozpis cen

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , JSSS , sen , proměna , designéři , Jan Bek , Ing. František Kobližka , Designéři Jak se staví sen , Ing. arch. Kamila Douděrová , upoutávka , pořad , kteří spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii , kuchyň , proměna kuchyně , před a po , Jana Beláňová , architekt

reklama

Přečtěte si také