Bydlení

28. dubna 2016 06:00

Markéta Zídková

Montovaný domek nabídl svým obyvatelům okouzlující bydlení

Kouzelný prefabrikát k bydlení.

Montované domy jsou jednoduchým řešením pro ty, kteří se nechtějí zabývat zvlášť projektem, stavbou a dalšími náležitostmi, které ke stavbě běžného domu patří. Stačí mít pozemek a firma vám dodá domek na klíč. Dnes je v nabídce mnoha firem domků hned několik a z různých materiálů. Je pak jen na vás, který si vyberete. Jak by se vám líbil třeba tento smontovaný dům z Texasu?

Uspořit finance a čas, to jsou jedny z hlavních důvodů, proč lidé sahají po domech, které stačí jen dát do kupy a předat klíče. Výhodou také často bývá méně zařizování a nervů. Záleží ale na firmě, kterou si vyberete. Systém je jednoduchý. Firma už má dopředu plány domků, které nabízí. Ve svých dílnách vyrobí jednotlivé části a na místě, kde má dům stát, je pak už jen sestaví. Důležité je mít pozemek a nechat si udělat základovou betonovou desku, na kterou se domek „posadí“.

Mladý pár v Texasu si jeden takový dům také objednal. Za necelý rok byl „sakumprásk“ hotov a mohli se nastěhovat. Podívejte se do naší galerie, jak může vypadat jedno takové smontované obydlí. Působí velmi stabilně a vyzařuje z něj uvolněná atmosféra moderního bydlení. Zejména důraz na využití dřevěných prvků udělal z prostorného a světlého obydlí příjemné místo k životu.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také