Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Montovaný domek nabídl svým obyvatelům okouzlující bydlení

Kouzelný prefabrikát k bydlení.
Vydáno: 28.04.2016
Jak byste se cítili v takovémto obývacím pokoji?
Jak byste se cítili v takovémto obývacím pokoji? Autor: Decoist.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Montované domy jsou jednoduchým řešením pro ty, kteří se nechtějí zabývat zvlášť projektem, stavbou a dalšími náležitostmi, které ke stavbě běžného domu patří. Stačí mít pozemek a firma vám dodá domek na klíč. Dnes je v nabídce mnoha firem domků hned několik a z různých materiálů. Je pak jen na vás, který si vyberete. Jak by se vám líbil třeba tento smontovaný dům z Texasu?

Uspořit finance a čas, to jsou jedny z hlavních důvodů, proč lidé sahají po domech, které stačí jen dát do kupy a předat klíče. Výhodou také často bývá méně zařizování a nervů. Záleží ale na firmě, kterou si vyberete. Systém je jednoduchý. Firma už má dopředu plány domků, které nabízí. Ve svých dílnách vyrobí jednotlivé části a na místě, kde má dům stát, je pak už jen sestaví. Důležité je mít pozemek a nechat si udělat základovou betonovou desku, na kterou se domek „posadí“.

Vše tu doslova dýchá dostatkem prostoru
Vše tu doslova dýchá dostatkem prostoru
Decoist.com

Mladý pár v Texasu si jeden takový dům také objednal. Za necelý rok byl „sakumprásk“ hotov a mohli se nastěhovat. Podívejte se do naší galerie, jak může vypadat jedno takové smontované obydlí. Působí velmi stabilně a vyzařuje z něj uvolněná atmosféra moderního bydlení. Zejména důraz na využití dřevěných prvků udělal z prostorného a světlého obydlí příjemné místo k životu.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

I z kuchyně se nabízí výhled na ranč

Prefabrikovaný dům už není sprosté slovo. I on může být krásný

Hausbót - Obrázek 1

Postavte si s námi hausbót (1. část)

Kostka dřevostavby na první pohled působí, jako by ji nějaká síla o několik metrů posunula

Posunula dřevostavbu v Jizerských horách lavina?

Článek je zařazen v: bydlení , montovaný domek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama