Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Muž zasvětil svůj život starým opušťeným psům, které už nikdo nechce

Muž se stará o staré psy, které z útulku nikdo nechtěl.
Vydáno: 25.03.2016
Byt zaplňují staří voříšci různých velikostí
Byt zaplňují staří voříšci různých velikostí Autor: Steve Greig
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stevu Greigovi bylo i několik měsíců po smrti jeho milovaného psa pořád smutno. Jednoho dne se proto rozhodl, že zařídí pohodlný život jinému psovi. Nakonec jich má doma celou smečku.

Nemělo jít o ledasjakého psa. V útulku v Denveru (Colorado, USA) si osvojil toho nejstaršího psa, který měl nejmenší šanci na to, že by o něj kdo projevil zájem. Jenže nezůstalo u jediného zvířete a z Greiga se stal mimořádně vytížený pán deseti starších psů, jehož profil na instagramu sleduje 487 000 uživatelů.

Greig pravidelně vstává v 5 ráno, aby stihl dát smečce nažrat. Většina z pejsků má kvůli podlomenému zdraví speciální nároky na stravu. Kromě toho jeho den vyplňuje venčení, návštěvy zvěrolékaře a spousta kočkování se smečkou. „Kdykoli si sednu, hned mám kolem sebe nejméně tři nebo čtyři psy,“ píše na instagramu. „Jsou to rozumná zvířata,“ pochvaluje si Greig. „Od určitého věku už zkrátka víte, co čekáte od života. Ti psi už zkrátka vědí, kdo jsou a jako s takovými je snažší si k nim utvořit vztah. Vědomí, že jsou tihle chlapíci spokojení a že je o ně najednou dobře postaráno, mě naplňuje,“ vysvětluje starostlivý muž.

Kromě psů má i divoké prase „Bikini,“ dvě kachny, holuby, kočky a několik kuřat. Na další zvířata už nemá prostor, ale přesto zvažuje, že si v budoucnu ještě nějaké další staré psy vezme.

 

Foto: Steve Greig

 

2

 

 

 

12

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama