Bydlení

13. června 2014 00:01

Markéta Zídková

Ničí vás tropické dny ve dne v noci? Už nemusí.

Každý rok se ta situace opakuje. Za teplých letních dnů se střecha rozpálí a v místnostech se nedá žít. Existuje vůbec nějaká pomoc, řešení, jak přežít tropické dny?

Ano. Nejlepším řešením je zateplit střechu, to znamená kvalitně tepelně izolovat strop posledního patra. Ploché střechy mívají dvouplášťovou konstrukci. Do dutiny mezi plášti lze relativně snadno nafoukat minerální magmarelaxovou izolaci. Díky moderní technologii a užití nejkvalitnější izolace z přírodních materiálů je výsledek vynikající. Výborně tepelně izoluje a díky nerostnému původu, je vyrobena z přírodního čediče, dobře vzdoruje ohni. To výrazně zlepší požární odolnost domu. Navíc zabraňuje srážení vlhkosti v topné sezóně, výskytu hnízd bodavého hmyzu, hlodavcům a plísním. Výborné vlastnosti magmarelaxové tepelné izolace lze zaručit na dlouhou řadu let. Ve srovnání s jinými způsoby zateplení nepředstavuje enormní položku rodinného rozpočtu.

Vyplnění dutého stropu, Foto: na www.magmarelax.cz

Máte šikmou střechu, nezoufejte!Magmarelaxové izolacenejsou vynikající pouze pro domy s plochou střechou. Stejně vhodné jsou i pro domy se sedlovou střechou. Zateplení půdy pod šikmou střechou nabízí i další výhodu. Můžete si nechat vytvořit novou, velice atraktivní podlahu na půdě. Rozšíří se tak obytný prostor, čímž se významně zhodnotí dům. Podlaha je smontována jako konstrukce z OSB desek. Povrch je dokonale rovný a hladký. Dobře se udržuje a uklízí. Minerální vata se aplikuje zafoukáním přímo do konstrukce podlahy. Prostor půdy je okamžitě připraven k původnímu užívání.

Tři mouchy jednou ranouZateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane příjemným a v zimě zase udrží teplo. Vše je hotovo za pár hodin za plného chodu domácnosti bez hluku a nepořádku. A ročně ušetříte tisíce za topení. Extrémy počasí už vás nerozhodí.

Získejte nyní letní slevu 20% na jedničkovou minerální izolaci MAGMARELAX a nezávaznou prohlídku odborníkem vašeho domu ZDARMA!

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo se informujte na telefonu 800 100 533.

Sdílejte článek
Štítky dům střecha plochá střecha

Přečtěte si také