Bydlení

2. února 2015 14:11

Markéta Zídková

Noc v kabině lanovky proměněné v hotelový pokoj? Můžete ji vyhrát na tento březen

Stačí napsat sto slov, kterými zdůvodníte, proč zrovna vy byste se měli houpat desítky metrů nad údolím.

Co takhle strávit noc ve výšce 2743 n. m.? Ve Francii, ve vyhlášené lyžařské oblasti Tři údolí? To by nebylo nic výjimečného, kdyby se nejednalo o kabinu lanovky zavěšenou nad hlubokým skalnatým údolím. Pro většinu lidí je pravděpodobně představa, že stráví noc v kabině lanovky, noční můrou. Tady se ale jedná o útulný pokoj pro čtyři lidi vybavený postelemi a nábytkem, jediné, co chybí, je záchod. Kabina se s vámi vydá vzhůru, povečeříte, pokocháte se hvězdným nebem a možná i výhledem na vrcholky hor ozářené měsícem, mezi nimiž se bude vyjímat nejvyšší vrchol La Saulire. A pak zaparkujete u horní stanice lanovky – a tím pádem i v dosahu toalety. A ráno můžete zčerstva vyrazit na svah.

V domovním řádu je mimo jiné uvedeno: "Nežádejte více ledu", "Kabely jsou pro pohyb lanovky, nikoliv na sušení prádla" či "Berte ohled na své sousedy".

Kabinka patří k lanovce Saulir v lyžařském středisku Tři údolí. Nabídku najdete na webu Airbnb, který sdružuje lidi, kteří nabízejí své domovy k pronájmu a naopak jiní si je pronajímají. Jediné, co musíte udělat, je napsat 100 slov, kterými jasně dokážete, že vy jste ten pravý či pravá, kdo má noc v kabince 6. března 2015 vyhrát. Uzávěrka soutěže je 23.59 dne 25. února 2015.

Není to poprvé, co Airbnb nabízí možnost zdarma si vyhrát netradiční přenocování. Loni například nabídl na noc svou vinici slavný hráč Barcelony, fotbalista Bodega Iniesta, nebo se otevřela náruč knihkupectví Waterstones v Londýně či obchodní dům Galeries Lafayette v Paříži.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také