Kočka v moderním bytě: Jak sladit kočičí zázemí se stylovým zařízením bytu

Příchod nového čtyřnohého mazlíčka, tentokrát kočky, do rodiny, vyžaduje spoustu drobných i větších úprav bytu, aby se nám v něm společně spokojeně žilo. Máme pro vás pár nápadů, jak zařídit kočičce pohodlné bydlení v moderním bytě.

Kočka vmoderním bytě: Láska prochází žaludkem

I u koček platí, že se musí především dobře najíst, aby nám mohly, nebo chtěly, projevovat svou náklonost. Připravte pro svůj přírůstek do rodiny takové misky, které se budou snadno udržovat včistotě a nebudou se kočce při krmení smekat po podlaze.

Kočka vmoderním bytě: Nezbytná toaleta

Na komfort a čistotu své toalety jsou kočky obzvláště citlivé. Za nepatrný prohřešek oproti svým zvyklostem se umí velmi nepříjemně pomstít. Výběru kočičí toalety, a především druhu steliva tedy věnujte tu největší pozornost.

Kočka vmoderním bytě: Buď fit!

Kočky, které jsou chované pouze vbytě a nechodí ven, mívají pochopitelně sklony kobezitě. Zkuste jim dopřát dostatek pohybu stímhle šikovným kočičím trenažérem.

Kočka vmoderním bytě: Péče o drápky

Některým kočkám musíme stříhat drápky my, ale většina koček se o svou pedikúru umí postarat sama. Často to odnese čalounění sedací soupravy nebo koberec. Raději proto rovnou pořiďte škrabadlo a doufejte, že si ho váš mazlíček oblíbí.

Kočka vmoderním bytě: Vlněný domeček

Kočky milují teplo, a přírodní vlna, ze které jsou tyhle pelíšky vyrobené, jim ho poskytne dostatek. Vyrábějí se ručně, metodou mokrého plstění.

Kočka vmoderním bytě: Týpí pro náčelnici

Stala se vaše kočička nepsanou náčelnicí rodiny? Tak to vítejte ve světě kočičích lidí a dopřejte své velitelce i nefalšovaný náčelnický stan.

Kočka vmoderním bytě: Tajemství proutěného košíku

Dáváte při zařizování svého bytu či domu přednost přírodním materiálům? Pak se kvám domů bude hodit i proutěný kočičí pelíšek.

Kočka vmoderním bytě: Dům jako hrad

Především pokud máte koček více, potřebujete pro ně pohodlná odpočívadla a pelíšky, které kočky většinou rády střídají. Můžete jim pořídit dokonce celý moderní kočičí věžák.


Přečtěte si také