Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Osvěžovač vzduchu do auta využijete i v bytě. Odstraní zápach při luxování

Zvlášť starší typy vysavačů mohou při luxování nepříjemně zavánět. Existuje ale jedna vychytávka, která vás může zápachu zbavit. Navíc osvěží vzduch a vy si i takové vysávání více užijete. Sáhněte po klasickém osvěžovači vzduchu, který se používá v automobilech, a máte vyhráno.
Vydáno: 10.01.2020
Zápachu při vysávání se zbavíte osvěžovačem vzduchu
Autor: istock.com Zápachu při vysávání se zbavíte osvěžovačem vzduchu

Pořiďte si připínací osvěžovač vzduchu, který se běžně připevňuje na výdech klimatizace. Tentokrát ho ale nebudete dávat do auta. Stejně jako ho upevňujete na mřížku ventilátoru v autě, přiděláte ho i na ventilaci vysavače.

Proud vzduchu tak neomezíte, ale docílíte toho, že se pokoj při každém použití vysavače hezky provoní. Můžete sáhnout i po klasickém osvěžovači vzduchu ve tvaru stromečku, ten ale nebude mít takový efekt jako připínací osvěžovač se zásobou parfému.

Další vychytávky, které využijete při úklidu:

K vyčištění trouby pak často postačí to, co máte běžně doma – skvělou službu udělá jedlá soda a vinný ocet

Jednoduchý způsob, jak vyčistit troubu. Za pár korun a také bez chemie

Pokud máte starší žehličku bez samočisticího systému a na napařování nepoužíváte destilovanou vodu, vodní kámen se u napařovacích otvorů dřív nebo později objeví

Jak vyčistit žehličku od připálenin a vodního kamene? Stačí pasta, ocet nebo sůl

Článek je zařazen v: lux , vysavač , úklid , auto

reklama