Bydlení

24. května 2014 06:10

Markéta Zídková

Odložte si. Nápadité kousky do vaší předsíně

Věšák se může stát králem předsíně.

Možná jste s příchodem pěkného počasí a s úklidem teplých bund, kabátů a kulichů z věšáku zjistili, že to, co se skrývá pod nimi, už není nic moc. Neotálejte a pořiďte si nový kousek, vaše předsíň si ho zaslouží.

Stojanový věšák je jednou z možností, kam odkládat svršky při příchodu domů. Zvlášť v nepříznivém počasí je to rozhodně lepší varianta, než uzavřený prostor ve skříni. S jeho výběrem si dejte práci, protože je to detail, kterého si vaše návštěva určitě hned všimne a vy můžete nabírat body za příznivý první dojem.

Pokud jste příznivci klasiky, zapátrejte na serverech s použitým zbožím nebo na bleších trzích. Při troše štěstí získáte nádherný dřevěný kousek doslova za pár korun.

Jeho tajemnou historii ocení nový majitel s fantazií, domácí kutil bude zase ve svém živlu, až s pomocí šmirglu a barvy dá ošuntělému kousku nový kabátek.

Jestliže nemáte rádi nákupy z druhé ruky vězte, že až zjistíte, jaká je v současné době nabídka stojanových věšáků, většina z vás zapomene na klasiku a rozhodne se oživit svůj byt co nejoriginálnějším kouskem. (Foto: Newshousedesign.com)

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky předsíň

Přečtěte si také