reklama

Rodina se 7 dětmi vymyslela, jak lacino vyrazit na dovolenou. Proměnili starý autobus

Matouš Hartman
24. září 2021
Vyjet k moři nebo do hor se sedmi dětmi není nic jednoduchého a rozhodně ne laciného. Devítičlenná rodina tak vymyslela, jak to zaonačit, aby se zbytečně neutrácelo. Manželé Ballovi ze Spojených států využili starý školní autobus, kam se i se svými ratolestmi pohodlně vejdou.
reklama

Marcie a Brad Ballovi sice ještě neoslavili čtyřicítku, ale už vychovávají sedm dětí. Když s celou partou chtěli vyrazit na dovolenou, ukázalo se, že to nebude nic laciného. Manžele tak napadlo, že si pořídí klasický americký žlutý školní autobus.

Postele i hamaky

Bylo potřeba udělat úpravy tak, aby místo klasických sedaček vznikly lavice, které se dají rozložit do postelí. Ballovy také napadlo, že ke stropu zavěsí několik hamak, ve kterých se dá pohodlně spát. Děti tonavíc ocení.

Ačkoli se to nezdá, rodina takhle ušetří tisíce korun. Marcie Ball říká, že pokud rodina chtěla spát v hotelech, musela se rozdělit do dvou skupin, protože většina hotelů nenabízí ubytování pro devět osob v jednom pokoji či apartmánu. Podnikavá žena spočítala, že ročně rodina ušetří zhruba 3 750 dolarů, tedy 81 tisíc korun! Nákup školního autobusu rodinu vyšel na 125 tisíc korun, takže se Ballovým investice vrátí už druhý rok cestování.

Další rodiny, které proměnily autobusy:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: rodinaproměnaUSAAutobusškolní autobusová linka
reklama