Bydlení

5. dubna 2016 05:00

Markéta Zídková

Romantikou provoněné koupelny – kterou se inspirujete?

Odpočiňte si v romantické koupelně.

Nevlídné ospalé počasí přímo láká k tomu se někde příjemně ohřát a nechat tělo i duši odpočívat. Romantická koupel v přívětivém prostředí k ledabylému oddechu vábí svou jedinečností. Nechte se hýčkat pocitem čistoty a tepla. Která z romanticky vyladěných koupelen v naší galerii se vám zamlouvá nejvíc?

Odpočinek je důležitý a nejlepší je ten, který dokáže dát zapomenout na všední starosti. Obnovit vitalitu v teplém, čistém a vůní prosyceném prostředí můžete i doma. Stačí si napustit vanu teplou vodou, přidat pěnu nebo koupelovou sůl a je to. Co ale vytvoří z jednoduchého rochnění fascinující a nezapomenutelnou chvíli?

Zkuste se už před koupelí naladit příjemnou třeba meditační hudbou a nezapomenout na ni ani v koupelně. Vynikající odpočinek nejen pro duši, ale také pro oči, vytvoří místo rozžatých žárovek vlahé přítmí dotvářené svitem svíček. Romantiku, která posouvá obyčejnou očistu do sféry pohádkového rozjímání, pak dotvoří vůně, květiny a, jak jinak, lístky růží rozeseté na poklidné hladině.

Dopřejte si i vy trochu poklidu a naberte síly pro vaše další životní plány. Jak by mohla vypadat romantická koupel v příjemném prostředí, se můžete inspirovat v naší galerii.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky koupelna

Přečtěte si také